Wpis z mikrobloga

#mbank #zespolmbanku czy jest opcja wypłaty DOWOLNEJ kwoty w DOWOLNYM bankomacie bez prowizji? Bo jedynie widzę opcję za 5zł ale przy kwotach od 100zł w górę co jest żałośnie słabe w porównaniu z tym co było rok temu.
  • 23
  • Odpowiedz
@huudyy: Nie lepiej gold karta? 10 miesiecznie, jak wyrobisz 2k obrotu to zwracają no i wszystkie bankomaty na swiecie (albo w ue, nie pamietam) bez prowizji.
  • Odpowiedz
@Bachal: nie sądzę, żebym tyle wydał w miesiącu. Oszczędny jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale opcja do zastanowienia się. Jak sprawdziłem w niecały rok poszło 60zł na prowizje... tyle, że ja naprawdę rzadko kiedy wypłacam hajsy.
@revoolution: ja mam.
  • Odpowiedz
@revoolution: Hmm może i to by była opcja, ale po 7 latach posiadania konta w mbanku ( od osiemnastki ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakoś nie czułęm potrzeby zmiany bo opłaty. Są w miare w porządku wobec mnie, nie ubywa mi z dupy kasa no to się trzymam. Ino uzupełniam revolutem do innych walut.
  • Odpowiedz
@huudyy: posiadamy w ofercie kilka alternatyw dla bezpłatnej wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. W każdym przypadku będzie jednak pojawiało się ograniczenie minimalnej kwoty wypłaty (w Polsce) w kwocie 100 zł.
Czy życzysz sobie abyśmy je opisali? :)

Pozdrawiamy,
Zespół mBanku
  • Odpowiedz
@WyjmijKija: jak kupuję narkotyki to tak wypłacam ( ͡° ʖ̯ ͡°) a tak serio, to nie korzystam praktycznie z gotówki, wypłacam po 20zł jak rzucam na tacę.
XD

@ZespolmBanku: ja podziękuję, brak możliwości wypłaty kwoty mniejszej niż 100zł bez prowizji skreśla dla mnie Państwa bank.
Pozdrawiam,
Huudyy
  • Odpowiedz
@WyjmijKija: Rozmienię i będę się irytował bo nie lubię jak coś mi brzęczy w kieszeni. To nie jest chyba jakiś wielki wymóg by móc wypłacać 20zł kilka razy w miesiącu? :|
  • Odpowiedz
@huudyy: Z dupy problem moim zdaniem. Co ci będzie brzęczeć? Banknoty? Czy wypłacisz 20 czy 100 monet będziesz mieć tyle samo. Więcej zachodu z likwidowaniem konta i zakładaniem gdzie indziej z tak błahego powodu.
  • Odpowiedz
W każdym przypadku będzie jednak pojawiało się ograniczenie minimalnej kwoty wypłaty (w Polsce) w kwocie 100 zł.


@revoolution: sam mBank zaprzecza Tobie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz