Wpis z mikrobloga

@dob3k: Zaskoczę Cię - większość z tych osób wie że taki samochód jest dla nich nierealny, ale jest to opcja na wygranie 6 w totka. 70% mirków nie pogardziłaby kilkuletnim golfem pewnie, ale supra czy skyline z tyłu głowy czasem pozwalają odpocząć od rzeczywistości polskich dróg.

Co do mojego celu: 200sx, może bez takiego skrzydła z tyłu tylko.
Prz9 - @dob3k: Zaskoczę Cię - większość z tych osób wie że taki samochód jest dla nic...

źródło: comment_bk4zlPeug0oR8F0q0UD95lTD3KPZSVGp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Prz9: Nie jestem pewien czy zrozumiales to co napisalem wyzej. Pomijajac fakt ze wiekszosc wklejanych sportowych aut to stare i dosc tanie auta tak naprawde (np 200sx czy supra), mnie chodzilo o sam fakt zaleznosci wieku do wklejanych wymarzonych aut.
Mlodzi (bardzo mlodzi) wybieraja typowo sportowe auta o agresywnym wygladzie typu supra, 200sx, gt-r, 911, m3, db9, impreza itp oraz muscle cars i ferrari czy lambo.
Im starszy tym bardziej
  • Odpowiedz
dosc tanie auta tak naprawde (supra)


@dob3k:
eh, zadbana supra z kierownicą po lewej stronie to koszt sporo powyżej 100k zł, więc nie jest to "dość tanie" auto

Mlodzi (bardzo mlodzi) wybieraja typowo sportowe auta o agresywnym wygladzie typu supra, 200sx, gt-r, 911, m3, db9, impreza itp oraz muscle cars i ferrari
  • Odpowiedz
@Yolocaust: Jest. Oczywiscie porownujac do aut premium od bmw, audi czy jaguara.

marzycielami... realistami

Nie. Ci pierwsi chca wrazen i adrenaliny, a ci drudzy wygody i bezpieczenstwa.
Nie jest lepsze czy gorsze. Czy tak sie powinno robic a nie inaczej. Po prostu zwracam uwage jak to sie zmienia z wiekiem.

  • Odpowiedz
Lvl 40 here


@dob3k: lvl 25 here, a chciałbym mieć samochód i do jednego i do drugiego. Dlatego też dla siebie supra czy rx 7, a rodzinnie audi rs6 avant z 2016/17 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@M_Szopen_TM: ja szukałem auta do driftu, zahaczyłem o MR2 bo napęd na tył, potem poczytałem, oglądałem na YT, wróciłem do niej bo jest autem wyjątkowym (w tej półce cenowej), wygląda ślicznie (uwielbiam kanty z lat '80 i lampy popup), a jest ich co raz mniej.
  • Odpowiedz