Wpis z mikrobloga

Paweł 27 Kołobrzeg

Zgłoszenie nr 144 z dnia 2018-01-16 16:30:59

Imię: Paweł
Wiek: 27
Miejscowość: Kołobrzeg
Kim jestem?
Cześć, jestem sympatycznym i pogodnym chłopakiem z północy Polski, a więc jeśli lubisz piasek i morze to dobrze trafiłaś :) Na co dzień pracuję, a wolnych chwilach spotykam się ze znajomymi, chodzę na siłownię, oglądam filmy i seriale, czytam książki - myślę, że podobnie jak większość ludzi. Uwielbiam boks, choć go nie trenuję, mam specyficzne poczucie humoru i ponoć doskonały gust muzyczny i filmowy - przynajmniej tak mówi moja mama ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po kilku nieudanych związkach pomyślałem że warto spróbować szczęścia i tutaj, w końcu co mi szkodzi?

Wygląd
192 cm wzrostu, 95kg, noszę okulary, ubieram się dość luźno, chyba że wymaga ode mnie tego sytuacja to i w koszulę i garnitur wskoczę.

Zainteresowania
Dobry film, dobry serial, dobra książka to u mnie podstawa, chociaż jestem w tych sprawach baaaaaardzo wybredny i nie wszystko mnie zadowoli. Nie będę ukrywał, że jestem raczej typem domatora - nie to, że siedzę w domu cały czas, ale po prostu najlepiej odpoczywa mi się w domowym zaciszu, przy ciepłej herbacie totalnie #!$%@?ąc. Na ogół rzeczy robiłem całą masę - próbowałem napisać książkę, kręciłem i montowałem filmy, bawiłem się w tworzenie muzyki - niestety tu objawia się mój słomiany zapał - dużo rzeczy zaczętych, mało skończonych :) Uwielbiam oglądać boks, mam na ten temat sporą wiedzę i można powiedzieć że to moja wielka pasja, a więc czasami sobotnie wieczory będą odbywać się przy streamie gali boksu zawodowego, koniecznie z komentarzem mirków pod tagiem #boks :)

Czego oczekuję?
Ciężko oczekiwać coś od osoby, której się nie zna. Jak widać po opisie jestem wysoki, więc raczej głupio wyglądałbym z bardzo niską dziewczyną, więc te minimum 170cm wzrostu byłoby bardzo spoko, ale nie oszukujmy się tu nie wygląd i wzrost grają główną rolę :) Fajnie by było, jakbyś była osobą z okolic, a nie z drugiego końca Polski, bo to mogłoby utrudnić spotkania, a raczej związki na odległość to wielka lipa. Ale to co najważniejsze to oczekuje od drugiej osoby wierności, szczerości i wzajemnego szacunku - zostałem pod tym względem zraniony, a to moje główne cechy charakteru, które są dla mnie bardzo ważne.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Spanie do południa, śniadanie w łóżku, spacer po plaży lub daleki wspólny wyjazd gdzie wzrok poniesie, po którym wracamy zmęczeni i szczęśliwi zasypiamy w objęciach. Trochę ze mnie romantyk :P

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Dzieci i ślub jak najbardziej, nie toleruję palenia, alkohol wiadomo okazyjnie nie jest problemem.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonykolobrzeg < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

źródło: comment_pbI9tLFf2RTZtfJPtID37IDB0ym1bHLu.jpg
  • 1