Wpis z mikrobloga

jest szansa znaleźć w Krakowie mieszkanie z dwoma osobnymi pokojami tak za 1900zł (już z wszystkim) max ?
chodzi mi głównie o grzegórzki,ale w sumie w sumie to wszystko w obrębie ulicy mogilskiej aż do parku lotników, albo obręb alei pokoju - tak żeby był tramwaj w okolice UJ i na rynek.
Jest sens szukać wgl ?

#wynajem #mieszkanie #krakow #wynajmujzwykopem
  • 19
@niepoprawny_marzyciel: właśnie chodzi mi o 2 osobne pokoje, żeby nie było aneksu, może być kuchnia w korytarzu. nic nie ma takiego, wszystko spokojnie ponad 2k.

@akwajuk21: > chodzi mi głównie o grzegórzki,ale w sumie w sumie to wszystko w obrębie ulicy mogilskiej aż do parku lotników, albo obręb alei pokoju
@Mlichal: Tak. Sama szukam kawalerki, patrzę również na ew. dwupokojowe, bo może trafi się jakaś okazja. Bez problemu są takie z niezależnymi pokojami w tej cenie, sama wynajmowałam niedawno dwupokojowe na Kazimierzu 37 mkw za łącznie 1800 zł (w tym net, standard bdb). Ostatnio widziałam na Starowiślnej duże 60 mkw za łącznie 1900 zł, ale salon z aneksem kuchennym (standard ledwo po generalnym remoncie, więc wow), ale szybko ogłoszenie zeszło.

Wejdź
@czar_Pekla: a jeszcze z ciekawości, jak cena z kawalerkami się przedstawia? w jakim obszarze szukasz ? przez ostatni rok zmieniałem 3 razy kawalerke wszystko w okolicy starego miasta/nowego kleparza i warunki były mega #!$%@? a płacłem tak od 1000 do 1300
@Mlichal: Kiepsko z kawalerkami. Cena jest taka jak za dwupokojowe :/ Nie wiem, popieprzyło ich wszystkich. Nawet standard mocny PRL to ok. 1100 zł. Szukam głównie Kazimierz, Stare Podgórze, Grzegórzki i jestem przerażona, że ceny poszły tak w górę i za tyle, ile ja płaciłam za dwupokojowe, mogę mieć teraz ledwo kawalerkę. Mój budżet to 1200 zł i nie chciałabym płacić więcej (no, mogę nagiąć, ale bez przesady). Zależy mi przede
via Android
  • 0
@czar_Pekla co do prlu to na krowoderskiej za 1100 zl(srednia z roku) z wszystkim miałem 2 pokoje, kuchnie w przedpokoju, łazienkę i korytarz dodatkowy z sąsiadem na pół. Standard PRL, nawet wczesny. Potrzebowałem na szybko mieszkania bo musiałem opuścić swoje. Właścicielem był zarządca sądowy powiedział że mogę wszystko wyrzucić i ogólnie robić co chce. Na mieszkaniu zostało tylko łóżko, kanapa szafa i dwa stoliki. Grzane prądem Okna na zimę zaklejone miałem pianką.
@Mlichal: No właśnie, ja bym wołała dać trochę więcej i mieć nowe mieszkanie. Nawet zaczęłam się rozglądać za kredytami, bo przy takich cenach najmu to wzięcie kredytu może mieć sens, szczególnie że ze wstępnych moich wyliczeń mieszkanie mogę mieć przy racie 900 zł na ok. 15 lat.... Zawsze byłam przeciwna, bo nie lubię takich zobowiązań, ale sytuacja na rynku daje po prostu do myślenia.
via Android
  • 0
@czar_Pekla no hipoteka też jest spoko opcja, ale chcę jeszcze parę lat z nią zaczekać bo jeszcze jestem trochę za głupi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
I pewnie lepsze mieszkania są na sprzedaż a nie wynajem ( ͡º ͜ʖ͡º)