Wpis z mikrobloga

Ameryka zaraz wstaje i wtedy krew poleje się jeszcze bardziej. Ci co kupili na górce zobaczą co się odjaniepawla na rynku i zaczną się wyprzedawać ze stratą 50% żeby nie być minus 80% Także może być jeszcze gorzej. Trzeba sobie odpocząć i mam nadzieję, że koniec lutego, marzec wyjdziemy na prostą. Oby wróciły ceny z początku stycznia.
Heheszki heheszkami ale nie sprzedawajcie teraz nic. Do wakacji mam nadzieję, że ceny wrócą do tych sprzed 2-3 tygodni.
Sam jestem w tej chwili 3000EUR na minusie a był moment w którym byłem 4k eur do przodu. Także nie pozostaje nic innego jak HODL
#kryptowaluty
  • 5
  • Odpowiedz
@coincat: niech sprzedają jak chcą. to jest gra o sumie bliskiej 0, więc ich strata to nasz zysk. Gdyby nie takie cykliczne 'krachy', rynek nie byłby tak atrakcyjny.
  • Odpowiedz
@coincat: Po co ta panika? Genereuj btc, eth czy co tam trzymasz. Co miesiąc jest jakiś FUD, co miesiąc panika bo to i tamto. Kilka tygodni i krypto wróci do normy a pewnie wystrzeli wyżej jak było. Przeliczanie tokenów do euro, dolara czy pln ma sens gdy chcesz zrealizować zysk tu i teraz. Hold jak najbardziej, adostępne eth warto wrzucić w ICO.
  • Odpowiedz
@coincat: Może chociaż się przetasują te wszystkiego gówno coiny których ostatnio był wysyp i top 30 nie chciał za cholerę rosnąć bo ludzie wchodzili w byle scam.
  • Odpowiedz