Wpis z mikrobloga

  • 0
@chudywyzyskiwacz akurat nie jestem humanem xD Chciałem wymyślić nick z którego korzystał bym tylko na mikro ( ) Jak chcesz to dawaj wysłucham, nie mam problemów większych tylko ten dzień jakiś mi się taki smutny wydaje
  • Odpowiedz
  • 1
@chudywyzyskiwacz można tak powiedzieć w LO byłem w klasie inf-fiz () Ehhh piękne czasy, jedyne co mnie smuci to fakt że te piękne czasy są już dawno za mną i towarzystwo się pozmieniało ( ͡° ʖ̯ ͡°) Moja klasa z LO była wspaniała
  • Odpowiedz
@PrezesHistorii: Spokojnie. Poprawianie matury to nie jest żadna ujma! Udzielam korepetycji kandydatom na medycynę, więc z doświadczenia wiem, jak dużo osób decyduje się na poprawę. Ważne, że się edukujesz i wyrośniesz na mądrego chłopca. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
@chudywyzyskiwacz problem jest taki że rzucam studia chyba ( ͡° ʖ̯ ͡°) WSB za dużo człowieka nie nauczy ( ͡° ʖ̯ ͡°) A ja samego papierku nie chce bo wiem że mi to nic nie da, planuje iść do pracy teraz żeby odłożyć trochę pieniążków i spróbować gdzieś indziej.
  • Odpowiedz
  • 1
@chudywyzyskiwacz gdyby się działo na 1 roku wziąć dziekankę na rok to chętnie bym skorzystał, ale niestety się nie da ( ͡° ʖ̯ ͡°) Powiem Ci uczciwie że w tej szkole nic się nie nauczyłem, każdy przed kolosami miał już odpowiedzi bo nauczyciele dawali te same testy co innym grupą w ubiegłych latach.
  • Odpowiedz