Wpis z mikrobloga

Spinache (Patr00) -parrot
"Miałbyć progres a wieje nudą"

#!$%@? siadlem trochę przejrzeć tych nowych polskich super hamerykansko murzynskich raperkow co to te trapy robią ( ͡º ͜ʖ͡º) powiem tylko tyle gimbusom coś ze słuchem nie styka xDD a to O czyn Ci goście nawijaja to już w ogóle beka XD A takie kozaczki na.luzaku płyną i tylko 300tyś wyświetleń ( ͡° ʖ̯ ͡°) #!$%@? czasy #muzyka #rap #hiphop i trochę #gorzkiezale #polskirap
wywalilimniez_marvela - Spinache (Patr00) -parrot 
"Miałbyć progres a wieje nudą" 

#...
  • 6
  • Odpowiedz
@wywalili_mnie_z_marvela: Ileż można to czytać. Mam za sobą sporo rapsów, słuchałem naprawde namiętnie prawie, że wszystkiego do pewnego momentu zycia. Znam ten traczek oczywiście.
Czytam po raz któryś, że dzisiaj to gimby w głowach mają papke itd. Mają, ale nie z powodu muzyki. Jeżeli nie widzisz, nie słyszysz, nie ogarniasz, że dzisiaj rap w polsce(już nawet nie mówie o ameryce czy niemczech,francji itd) stoi na poziomie tak bardzo zbliżonym do pełnego
  • Odpowiedz
@novopsico czyli rozumiem że kiedyś nie było profesjonalizmu pełnego ? XD to podeslij coś z tych nowych z tymi nowymi patentami bo ciężko się w zalewie gowna odkopać i coś znaleźć ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie ze w ogóle hejtuje bo zdarzają się dobzi reprezentanci ale jakoś poziom wypromowania szitu mnie przeraża ( ͡° ʖ̯ ͡°) tutaj np. Przykład czegoś co jest według mnie
wywalilimniez_marvela - @novopsico czyli rozumiem że kiedyś nie było profesjonalizmu ...
  • Odpowiedz
No fakt, może przesadnie się ztrigerowałem bo odebrałem to jako jakiś ból dupy bo kiedyś to było.Dałeś bardzo dobry przykład, Sarius też zaczynał od 'klasycznego rapu' aż przeszedł droge rozwoju i nagrywa dzisiaj pełnią wykorzystania możliwosci jakie daje hajs na klipy,bity itd. Nawet zwróc uwagę jak dzisiaj bity się zmieniły, np https://www.youtube.com/watch?v=zAHPufp80Iw i takich masz dzisiaj na pęczki. Jakość audio która funkcjonuje dzisiaj i standard jaki panuje nie pozwala na to by
  • Odpowiedz
@novopsico i takie odpowiedzi szanuję (ʘʘ)faktycznie mój wpis trochę tak brzmi "kurłła kiedyś to bylo " Ale nie mogę oprzeć się wrażeniu ze jakoś więcej był tych dobrych kawałków ( ͡° ʖ̯ ͡°) fakt też trzeba było wiedzieć gdzie szukać ( ͡º ͜ʖ͡º) autotune w przesadzie to chyba nie do końca moja bajka plus jak dla mnie bardzo pobne
  • Odpowiedz
@novopsico resztę przelsucham na spokojnie na.sluchawkach ( ͡º ͜ʖ͡º) a tak ogólnie to mam chyba trochę ból dupy do nowej szkoły przez te okrojone teksty o dupach i hajsie , bity bujaja to fakt ale czasem wolałbym samych bitów posłuchać bo mało który robi COŚ z tego kawałka tak jak np. Tu OSTRy bit z klimatem Ale bez szału dopiero flow Adama robi coś z tego kawałka
wywalilimniez_marvela - @novopsico resztę przelsucham na spokojnie na.sluchawkach ( ͡...
  • Odpowiedz
@wywalili_mnie_z_marvela: Też racja, sporo jest właście o dupach i hajsie i fakt patrzyłem bardziej od strony podkładu przez to, że sam produkuje sobie muzyczkę. Ale to jest w głębi nowej szkoły powiedzmy połowa młodzi (mam na myśli debilo małolatów, którzy nagrywają 3 kawałek dla kolegów do neta) tak starają sie debiutować bo nie potrafią inaczej się wstrzelić przez co taką skalę to przybrało. Autotune ma swój urok, ale większość dzisiaj czasami
  • Odpowiedz