Wpis z mikrobloga

Witam Mirki i Mirabelki, mam problem z apką Steam na IOS dokładnie na iphone SE. Mianowicie próbuję się zalogować po wpisaniu loginu i hasła wychodzi okienko z wpisaniem kodu który przychodzi na maila, wpisuje go i tutaj zaczynają się schody. Nie mogę w żaden sposób ruszyć dalej, aplikacja powinna po wpisaniu kodu i kliknięciu "IDŹ" się zalogować jednak nic takiego się nie dzieje, mogę to "IDŹ" kliknąć 100x a i tak nie ma żadnej reakcji. Miał ktoś taki problem i wie może jak sobie z tym poradzić? odinstalowywałem tą apkę i instalowałem na nowo, uaktualniałem już kilka razy IOS i też to nic nie dało, jestem całkowicie bezradny i bez pomysłów jak sobie z tym poradzić.
#steam #csgo #csgotrade #pubg #wykoppomaga #helpdesk
barov07 - Witam Mirki i Mirabelki, mam problem z apką Steam na IOS dokładnie na iphon...

źródło: comment_69KD0XLDoZDtL5oD0OcYELDB7cOoA96F.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@mojemacki: Sugerowałem się tym że kumpel co ogarnia to dużo lepiej ode mnie klikał mi to idź i sam się dziwił że się nic nie dzieje już myślałem że to ja coś mam popaprane na telefonie, a byłem pewien że próbowałem wszystkiego. Raz jeszcze dzięki w każdym razie.
  • Odpowiedz