Wpis z mikrobloga

Nie uważacie, że konserwatyzm powinien zostać wpisany na listę chorób? No nie wiem jak inaczej można nazwać dostawanie ataków wściekłości i toczenie piany z ust ponieważ ktoś żyje inaczej niż ja xD Żeby to się kończyło tylko na wewnętrznym przeżywaniu takich uczuć, ale oni chcą swoje woluntarystycznie ustalone zasady narzucać i zakazywać postępowania inaczej. Takie jednostki powinno się moim zdaniem izolować od zdrowej tkanki społecznej albo nie wiem wysłać na jakąś wyspę, żeby tam sobie w spokoju robili swój konserwatywny raj xD A wy jakie macie zdanie?

#4konserwy #neuropa #polityka #pytanie
  • 35
@Leninzone: Jak dla mnie "albo myślisz tak jak ja, albo usuwamy cię ze społeczeństwa" to wymuszenie.

lewica jest inkluzywna, czyli poszerza kregi osob mogacych swobodnie uczestniczyc w spoleczenstwie,

takie jednostki powinno się moim zdaniem izolować od zdrowej tkanki społecznej albo nie wiem wysłać na jakąś wyspę


Ta wojna o pokój byłaby nawet śmieszna, gdyby nie była straszna.
mylisz sie, gdyz lewica jest inkluzywna, czyli poszerza kregi osob mogacych swobodnie uczestniczyc w spoleczenstwie


@Leninzone: szczególnie to było widoczne w komunizmie(zsrr, czerwno khmerzy...) poprzez eliminacje tych inaczej myślących.
konserwatysci swoim nastawieniem przeszkadzaja w tej inkluzywnosci i sa po prostu szkodliwi spolecznie, wiec nie wiem o co sie teraz czepiasz xD


@Leninzone: Serio myślisz, że jesteś lepszy od tych "konserwatystów" o których mówisz? Metody i retorykę macie te same.