Wpis z mikrobloga

Mirki macie jakiś link które aktualnie telefony z #gearbest z wysyłką z europejskiego magazynu? Najlepiej jakieś kupony, może być nawet reflink bo muszę na szybkości kupić telefon.

Ogólnie potrzebuje pomocy telefon od 500 max ~1k pln, 5 do 5.5". O może być nfc.

Kto mi pomoże i wybiorę ten telefon wysyłam flaszkę /zamawiam pizze na mój koszt i to nie taka najtańsza
#telefony #android #gearbestkupony #xiaomi
  • 44
@Bialy_Mis: patrzę na telchina teraz (wczoraj była mega okazja na sharpa aquos p1, ale szybko zniknął)
Takie coś np. (niby DE), ale mediatek i chyba brak lte b20
https://www.geekbuying.com/item/LeTV-LeEco-Le-Pro-3-X651-AI-Edition-4GB-32GB-Smartphone-Black-390116.html

a redmi note 5a


@Bialy_Mis: zależy która wersja, bo są ze sd425 i mocniejszym sd435 oraz ram 2GB vs 3GB. Tylko bateria 3000... Jakby to miał być sd425, to wolałbym cool1, albo leree le 3 (ale niedostępne z EU)
@Bialy_Mis: dlatego brałem redmi, ale bardzo mocno zastanawiałem się nad leree le 3 (bliźniak cool1, ale z b20), tylko nie było priority line, czy z polskiego magazynu. W czwartek pojawił się właśnie RN4 z PL, więc skorzystałem. Miałem punkty, więc wyszło 143$ (500 zł).