Wpis z mikrobloga

Numer 360: VOŁOSI - Tsavkisi

Czemu ja tego wcześniej nie znałem? Czemu to w ogóle jest tak mało znane? Gdyby panowie byli ze Stanów i mieli lepszy marketing, to te kawałki miałyby kilkadziesiąt milionów wyświetleń, a nie kilkadziesiąt tysięcy. Uzależnia! POLECAM!

Zachęcam do obserwowania mojego tagu muzycznego #1001traczyn
Playlista tagu na YouTube
Playlista tagu na Spotify

Kordianziom - Numer 360: VOŁOSI - Tsavkisi

Czemu ja tego wcześniej nie znałem? Cze...
  • 11
@Kordian_ziom
@Jakubussimus
@beettonn dobrze otagowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@himilsbach a kolega widzę jest większym purystą, niż sami muzycy klasyczni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
akurat Vołosi grają przyjemne i ambitne połączenie folku i muzyki klasycznej i cieszą się dużym poważaniem w środowisku, choćby w AM w Katowicach, gdzie część z nich wykłada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@himilsbach ale ,,klasyka'' i muzyka klasyczna to są 2 różne rzeczy, proszę nie mylić ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak Penderecki napiszę jutro jakiś utwór, to będzie to muzyka klasyczna (jeśli w tym stylu napisze oczywiście), ale do ,,klasyki'' zaliczany od razu nie będzie.
@himilsbach nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) termin ,,muzyka klasyczna'' odnosi się do różnych epok, od średniowiecza, renesansu, przez barok, klasycyzm itd. aż do współczesności. Na muzykę epoki klasycyzmu bardziej prawidłowym terminem jest ,,muzyka klasycystyczna''