Wpis z mikrobloga

Za około 20 minut wysyłam do #willakarpatia maila z naszymi warunkami przebaczenia. Mają nagrać filmik z przeprosinami dla ciotki, Wykopu i Wykopowiczów i przyznaniem się do kłamania i stalkingu, wrzucić go na YouTube, wrzucić go na Dropboxa/inny hosting darmowy (aby mozna bylo go pobrac), napisac oficjalny list do @wykop z przeprosinami i wyslac go listownie na Zakręt 8. Coś pominąłem?

Wołam kronikarza @PozytywistycznaMetamorfoza oraz @darosoldier i @Sosnus
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kuracyja: posłuchaj @TheRakQueen i zostaw to, bo nie reprezentujesz poszkodowanych. W tym momencie poszkodowani są na dobrej drodze by wszystko dobrze się skończyło, podczas gdy atakujący non stop ekipę willi wykopki sami mogą się znaleźć na celowniku, przy okazji robiąc krecią robotę całemu portalowi, bo chamskich odzywek i gróźb nie brakowało.
  • Odpowiedz
@Kuracyja: Absolutnie Cię popieram! Myślę, że wszystko co niezbędne zawarłeś.
Dziękuję, że czuwasz. Ja troszkę padam - zerwane nocki, ostatnia w ogóle nieprzespana. W najbliższych godzinach może się zdarzyć, że będę troszkę w kratkę, choć postaram się na razie zostać tak długo, jak tylko to możliwe. Idę zrobić kolejne pół litra kawy. :D
  • Odpowiedz
@Kuracyja: Weź już sobie odpuść. Nie jesteś żadną stroną w tym konflikcie. Co najwyżej Twoja Ciotka może. Rozumiem, że właściciel zachwal się #!$%@?, ale przecież nie wjeżdżasz czołgiem w dom gdy masz w nim myszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TheRakQueen: Trudno odmówić Ci racji, choć z drugiej strony przeprosiny nic ich nie kosztują, a jednak okłamywali Nas i szkalowali przez ostatnie dni. Próbowali również straszyć policją i sądami. Myślę, że przeprosiny się jednak należą. Szczególnie zważając, że nie był to pojedynczy wybryk z ich strony, ale standardowe zachowanie praktykowane co najmniej od 11 lat.
  • Odpowiedz
@Kuracyja: Czekaj bo nie łapię. Rozumiem iż reprezentujesz ASW (autystyczne siły wypoku) i w ich imieniu piszesz ? Rozumiem iż gwarantujesz że w razie spełnienia Twoich żądań wypok przestanie atakować ?
  • Odpowiedz