Wpis z mikrobloga

Co się dzieje na #powrutcontent to już od dawna jest jakaś masakra. Ostatnio wyrosło tam jednak 3 informatorów: Kolober, Kocurr i Sibiess. Każdy z nich ma swoje teorie na temat powrotu RK od swoich źródeł. Wrzucam dla zainteresowanych teoriami spiskowymi i żeby wlać trochę nadziei w tag, zwłaszcza, że nasz wieszcz na przymusowym urlopie.

Oto 3 scenariusze:

1. Dosłownie wczoraj/przedwczoraj do akcji wkroczył kolejny sponsor - najprawdopodobniej chodzi o sieć supermarketów Dino, która dołożyła brakującą kasę i RK będzie kierowcą Williamsa.

Więcej komentów:


2. Wszystko jest klepnięte i RK będzie kierowcą Williamsa.

Więcej komentów i info:


3. Na dzień 10.01 nic nie było klepnięte, ale team Kubica mocno działa i może wszystkich mocno zaskoczyć. Williams odpada, a gość sugeruje w ostatnim wpisie, że może być to Torro Rosso i ogłoszenie nawet w lutym/marcu.

Więcej komentów:


#kubica #powrutcontent #f1
  • 14
@ElCazador: Ja podobnie chociaż obiektywne informacje na to nie wskazują. Oglądałem F1 z RK i bez niego, ale kolejny sezon bez RK byłby bardzo gorzki po wzbudzonych nadziejach.

@YOLOmariolo: Nie mam pojęcia! Na FB pisali, że nie było odzewu. Myślę jednak, że dojście do teamu RK nie powinno być problemem przy chęci dołożenia kasy.
@YOLOmariolo: Sirotkin ma pieniadze od Rotenberga, jednego z najbogatszych Rosjan, ktory ma wlasny team w motorsporcie. Nawet jesli beda jakies problemy tak jak w przeszlosci to ich natura bedzie zupelnie inna niz problemy mogace powstac poprzez zwiazanie sie z anonimowa osoba, ktora napisala cos na facebooku.