Wpis z mikrobloga

Myślę, że niektóre dziewczyny z #tinder, #badoo (zresztą wszędzie) powinny nadawać się do telemarketingu.
Odpowiadają zgodnie ze schematem.
"Nie wiem, tak, nie" czasem "Jak?, Dlaczego?, Czemu?"
Toś mogę sobie schemat rozmowy ułożyć i tylko kopiuj, wklej.
A potem jest lamęt, że nikogo nie mogę znaleźć. Nie ma nikogo interesującego.
No jak ma się ktoś ciekawy trafić jak jedyne co zainteresowany usłyszy to góra trzy słowa.

#rozowepaski
  • 13
@HansLanda88: Sam czasem takie. Inaczej bym tam już dawno nie siedziała ale to się robi tak wkurzające, gdy z 10 dziewczyn tylko z jedną da się porozumieć w normalny sposób.
@vundo: a co to ma za znaczenie? xD tinderowicz to ma KOBIETE poznaną na TINDER zabawiać w jakiś specjalny sposób?
dla mnie zaczęcie "hej, co tam?" jest najlepsze - jeśli druga osoba jest zainteresowana to po prostu napisze w jakis normalny sposob, np "hej, wszystko w porządku :) właśnie siadam do projektu który musze zrobic do szkoly/pracy, a u Ciebie?". I patrz, masz już wtedy tyle punktów zaczepienia! co to za
@rskkk: bo Ty nie masz pisać wypracowań ani wyjeżdżać sztampowym hej co tam, tylko masz ją zaintrygować. Jakoś ja potrafiłem poderwać dupę na pytanie o odpowiednią patelnię do smażenia omletów i nagle stawała się normalną dziewczyną, ba nawet była chętna do pomocy. One wszystkie na Tinderze lubią jeść. Często widać na zdjęciach xD
@vundo: jak swojego czasu bawiłem się w tindera to nie miałem żadnego problemu jak pisałem "hej co tam", po prostu jak laska nie odpisywała 3 dni to usuwałem parę, bez żadnego pisania dodatkowego, nie to nie i #!$%@? xD

wychodze z zalozenia, ze jak laska chce gadac, to nie musisz jej intrygować, bo sama denna wiadomosc styknie
@AndzejF: ja #!$%@?, koleś... możesz jej wysłać nawet kropkę, skumaj, że jak laska jest zainteresowana to niezależnie od tego co napiszesz wpadnie z Tobą w dialog.
Wyślesz jakiejś lasce jakąś wiadomość, nawiążesz do opisu, a jak nie będzie zainteresowana, to i tak gowno z tego bedziesz miec xD

jedyna zasada podrywu na tinderze - nie badz brzydki, kiedy wy sie tego nauczycie (°°
@tomek001: bo koleżanka po prostu nie była zainteresowana. równie dobrze mogłeś napisac HEJ CO TAM xD
albo CO CI ZROBIC NA SNIADANIE PO UPOJNEJ NOCY?

po co daja serduszka? ja bym sie nie zdziwil, gdyby różowe paski po prostu odrzucały te największe spierdoksy (bo od nich na pewno dostaly serce), i sprawdzały sobie jakie mają powodzenie u tych normalnych xD