Wpis z mikrobloga

@Muhacz5000: Nie miałem Aventusa wiec nie wypowiem się odnośnie podobieństwa. ale mam flakon L'aventure i mam również odlewkę Armaf CDNI. Tak więc Armaf który też podobno jest klonem Avika jest bardziej dymny a Al haramain jest bardziej owocowy ale oba zapachy są bardzo do siebie podobne, moim zdaniem L' aventure ma lepszą trwałość, spokojnie wytrzymuje dniówkę a na ubraniach czuć go intensywnie na następny dzień.
Bardzo fajny zapach ( ͡°
  • Odpowiedz
@pollos: A jak z projekcją? Kupiłem ostatnio D&G The One (me gusta ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i projekcja jest praktycznie zerowa... i Rasasi Hawas - który jest tak mocny, że aż mi głupio stać w kolejce w sklepie, nawet po 2 psikach.
  • Odpowiedz
@Muhacz5000: jak dla mnie nic specjalnego, z klonów aventusa dużo bardziej lubię armafa cdni, tam przynajmniej oprócz cytrusów dzieje się coś jeszcze, parametry moim zdaniem armaf też ma lepsze i jedyny problem to jego dostępność u nas. L'Aventure drugi raz bym nie kupił, dla mnie to cytrusy na lato i nic więcej.
  • Odpowiedz
@Muhacz5000: Oba sa spoko, generalnie dla mnie najlepszy jest miks obu zapachów - ktos z perfuforum polecil i na serio nadalo to Armafowi nowego wymiaru. Ale jakbym mial wybrac jeden to Armaf.
  • Odpowiedz
No jakbys byl z Wroclawia to za darmo moge Ci 12ml dac :). Ale jak chcesz.


@vilajnen: Masz chyba zablokowane PW, więc wołam tutaj. Jeśli masz jakąś próbkę do oddania, to chętnie sprawdzę. Nigdzie nie mogę tego znaleźć, żeby powąchać przed zakupem. Jestem z Poznania, ale chętnie zapłacę za jakąś wysyłkę listem.
  • Odpowiedz
@Muhacz5000: wg mojej subiektywnej oceny to Al Haramain jest najlepszym klonem Aventusa. Miałem przyjemnosć testować Rayne Insurrection II oraz Armafa i L'Aventure był najlepszy kompozycyjnie oraz pod kątem parametrów.
  • Odpowiedz