Wpis z mikrobloga

Mironki czy ktoś z Was zamawiał meble z firmy Komandor?
Zamówiłam szafę, był pan wszystko pomierzyć. Miałam podpisać umowę na miejscu, ale zamiast tego dostałam maila ze szczegółami szafy (kolory jakie wybrałam itp.) oraz prośbą o maila zwrotnego z potwierdzeniem że wszystko gra oraz numerem konta do wpłaty zaliczki w wysokości 4 k tylko że... nie na dane Komandora a firmy tego pana który wszystko mierzył i ma wykonywać.
Czy tak to faktycznie ma wyglądać?
Po 13 oczywiście dzwonię do Komandora upewnić się ze wszystko gra.

#meble #komandor #meblenawymiar #pytanie
  • 10
@nama: a to nie jest tak, że ten pan jest podwykonawcą na zasadzie franczyzy? Oczywiście dowiedz się szczegółów :) u mnie w firmie jest od groma filii, które są franczyzami i niektóre nazwy firm są kompletnie niezwiązane z branżą :)
@WojciechG wiesz co w mailu miał napisane ze autoryzowany dealer komandora ale pomijając to ze mógł tam też napisać prokurator dziura w dupie to w salonie komandora ustalenia były inne - po pomiarach podpisuję umowę (zadnej nie było) i wtedy wpłacam zgodnie z danymi z umowy pieniądze. Tu dostaje tylko maila ze mam na takie i takie konto do wtedy i wtedy wysłać malutkie 4 k XD żadnego potwierdzenia, nicz?
@WojciechG: to znaczy powiedzieli tylko ze to jest ich autoryzowany wykonawca.
I że umowa którą wysłał mi w mailu będzie podpisywana przy odbiorze no ale wszystko tam jest ze szczegółowym wyliczeniem. W sumie wszystko gra tak jak się jednak domyślałam, no ale lepiej dmuchać na zimne zanim kasa pójdzie w eter.
@nama: Hej, powiedz mi proszę czy po latach jesteś zadowolona z tej szafy? Mam do zrobienia szafę w przedpokoju i w sypialni i zastanawiam się nad komandorem.