Wpis z mikrobloga

Jestem z Zakopanego. Jeśli będzie tutaj 300 plusów to wezmę pokój w tej Willi i zdam relacje z atmosfery tam panującej, spróbuję popytać pracowników jak to tam wygląda. I przy okazji sprawdzę podejście do gościa w tej Willi. Mam zamiar tam się wybrać w weekend więc od piątku 19 bed e zdawał relacje i wolał każdego plusujacego. A wszystkie posty będą pod tagiem #akcjakarpatia możecie zasugerować co mógłbym tam zrobić/sprawdzić jeszcze.

#willakarpatia #afera
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@johny11palcow: Nie muszą mieć kont, aby prowadzić dokładny monitoring internetu. Mają w Brand24 albo innym Semstormie wszystko na bieżąco z podziałem na komentarze pozytywne, neutralne, negatywne.

Poza tym po tej aferze, to pewnie przez jakiś czas będą na każdego klienta dmuchać i chuchać. W zasadzie, to może być najlepsze miejsce w tym roku ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@mateusz-czech: O, np. tak jak teraz ;) U mnie jak ktoś w sieci napisze "free stock photos", to jestem pierwsza na miejscu zdarzenia (chłopaki z DailyWeb na pewno potwierdziliby ;) ). Ale z Branda ani Semstorma nie korzystam.
  • Odpowiedz