Wpis z mikrobloga

Jestem z Zakopanego. Jeśli będzie tutaj 300 plusów to wezmę pokój w tej Willi i zdam relacje z atmosfery tam panującej, spróbuję popytać pracowników jak to tam wygląda. I przy okazji sprawdzę podejście do gościa w tej Willi. Mam zamiar tam się wybrać w weekend więc od piątku 19 bed e zdawał relacje i wolał każdego plusujacego. A wszystkie posty będą pod tagiem #akcjakarpatia możecie zasugerować co mógłbym tam zrobić/sprawdzić jeszcze.

#willakarpatia #afera
  • 65
  • Odpowiedz
@xetrian: To może ja Ci co nie co odświeżę pamięć i przypomnę, że na wykopie agencja Creative Idea https://creativeidea.pl/o-nas zajmująca się poprawianiem wizerunku założyła konto i śmiem twierdzić, że dość dokładnie przeglądają ten tag bo za to im płacą - spodziewasz się, że nie poinformują o tym tych buraków, że ktoś chce przyjechać i sprawdzić jakie są warunki???
Naprawdę jesteś tak naiwny, że oni tego nie zauważą i nie poinformują tych
  • Odpowiedz
@johny11palcow skąd będą wiedzieli że jakiś mirek tam przyszedł? Przecież nie będzie się podpisywał nickiem z wykopu. Poza tym nawet gdyby mirek tego tu nie zapowiadał to te buraki mogą być czujniejsze już przez sam fakt gownoburzy, bo każdy może być dla nich podejrzany. Co jeśli dziś przyjdzie tam dziennikarz z ukrytą kamerą?
  • Odpowiedz
@xetrian: jedź, ale nie mów kiedy. Te buraki mają agencję, która monitoruje co się dzieje, więc od piątku będzie wszystkiego w opór, ale ich miłość do dutków nie pozwoli im długo dawać dużo jedzenia i herbaty z pomarańczem, więc sytuacja zaraz wróci do normy,
  • Odpowiedz
"Chce gdzieś na weekend pojechać a może z tego być ciekawa akcja" - Jesteś z Zakopanego i chcesz wyjechać na weekend do wsi obok? Chyba naprawdę Ci się nudzi. Zresztą moim zdaniem nie jesteś dobrą osobą do takich przeszpiegów, bo stamtąd pochodzisz, więc nie robią na Tobie wrażenia uroki okolicy, przyzwyczaiłeś się do ichniej mentalności i nie spojrzysz obiektywnie na willę z perspektywy turysty. I nie chodzi mi o to, że Twoja
  • Odpowiedz