Wpis z mikrobloga

Potrzebne mi suplementy bo widze że mam niedobór (możliwe że to przez masturbacje) stary owłosiony jak małpa, dziadek (od strony ojca) tez jak małpa, od matki strony też nikt nie miał problemów z owłosieniem... ale widze że ja mam problemy, zarost na ryju marny(taki nijaki)
Jakieś suplementy na uzupełnienie w organizmie?
pewno Cynk, potas, wapń, magnez, selen, witamina b12
Znajdzie się coś mocnego? i wszystko w jednym albo przynajmniej pare? coś polecacie?
#nofapchallenge #pytanie
  • 9
  • Odpowiedz
@Mr_George: kup sobie płatki drożdżowe. 2 łyżki i masz kilkaset % dziennego zapotrzebowania na witaminy z grupy B. Nie ma sensu brać syntetycznych witamin czy minerałów, bo te występują w kompleksach i jak weźmiesz np. cynk, to wypłuczesz miedź. Nawet jak się bierze witaminę C, to wykorzystujesz w nadmiarze zasoby miedzi czy antyutleniaczy... Dieta, dieta i jeszcze raz dieta... Poza tym np. taki magnez jest antagonistą wapnia. Poza tym magnez w
  • Odpowiedz
@Mr_George: zobacz allegro czy inny sklep z suplementami. Zamówisz dzisiaj w piątek już powinno być. Jeżeli najbardziej zależy ci na kolorze zarostu to u mnie w sumie ściemniał ale nie łączyłem tego z cynkiem.
  • Odpowiedz