Wpis z mikrobloga

co sadzicie o czyms takim


@Lemartez: Trzeba podpiąć i posłuchać :P Ja mam podobne małe combo od Fendera (20W i 8" głośnik), do grania w domu aż nadto mocy, dużo wbudowanych efektów i modeli wzmacniaczy pozwala na zabawę, w sam raz dla kogoś początkującego jak ja :]
@Lemartez: najlepiej posłuchać ale ta seria code nie ma najlepszej prasy. Sam się swojego czasu zastanawiałem nad tego typu wzmacniaczem bo wiadomo duża paleta brzmień, duzo efektów. Doszedłem jednak do wniosku, że za dużo. Kupiłem uzywanego heada peaveya mh20 i kolumnę 12''. Mogę zbić moc nawet do 1W - do domu super. Natomiast co do efektów wg mnie lepiej dochodzić do nich świadomie i powoli dokupować kostki w miarę potrzeb. Wiem
@saatric: padło na code. Trochę oglądałem i słuchałem testów na yt i brzmienie karany mniej mi siedziało. Z minusów, to jednak 25w jest za głośne na blokowe warunki i czeka mnie zakup długich słuchawek :) ilość efektów fajna, ale dla mnie jeszcze trochę przytlaczajaca. Z fajnych rzeczy to sety wrzucone przez ludzi na oficjalną stronkę i możliwość ich aplikacji via telefon lub kabel USB