Wpis z mikrobloga

@R0HYPN0L: A kiedy planujesz iść? Ja chcę pójść dopiero po przerwie po sesji (połowa lutego), także może mógłbyś mi dać znać jak to wyglądało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@YupYup: Zbieram się do tego psychicznie, bo to by była pierwsza taka moja wizyta, raz jest lepiej a raz gorzej (ból odcinka lędźwiowego i piersiowego here). Ciągle sobie mówię, że nie mam hajsu. Chcę się umówić w tym miesiącu. Więc może dam znać.
  • Odpowiedz
@R0HYPN0L: To w sumie zajebiście. Ja po wczoraj stwierdziłem że pójde, bo cały dzień prawie czułem takie klucie w klacie, prawdopodobnie coś z kręgosłupem, bo od 2 tygodni praktycznie sprzed laptopa nie wstaje. I tak jak u Ciebie, ból odcinka lędźwiowego, co skutkiem pewnie jest moje lekkie przodopochylenie :D Gdy będe się zbierał do fizjo to się przypomnie do Ciebie i się popytam :D
  • Odpowiedz
@YupYup: https://www.znanylekarz.pl/lukasz-ulma/fizjoterapeuta/wroclaw

osobiście nie byłem ale dwoje znajomych chwali.

w LuxMedzie koło dworca fizjo, którego nazwiska niestety nie pamiętam, wyprowadził mnie przy przepuklinach L4-L5 L5-S1 na prostą na tyle, że od 8 lat stan się nie pogarsza i jest całkiem spoko, a co gadam z kimś nowopoznanym (branża IT) to już po operacjach - i co najśmieszniejsze dalej siedzą, gdzie ja na standing desku regulowanym śmigam i większość stoję. do
  • Odpowiedz