Wpis z mikrobloga

#willakarpatia

Ucieszyła mnie ta cała akcja. To dlatego, że jest tak wielu ludzi piętnujących takie zachowania jakie pokazali właściciele tego przybytku. Po wielu latach w których rządziło cwaniactwo, grubiaństwo i chamstwo powoli i w bólach odradza się klasa średnia. Wykształcona, niepopierająca prostaków dorobkiewiczów i ich zachowań.

Polska się zmienia na lepsze, powoli, ale jednak TO SIĘ DZIEJE xDDDD
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@staryalejary11: mnie to trochu przeraża bo z jednej strony świetna akcja a z drugiej kiedyś zdarzy się sytuacja w której coś się tam nieciekawego stanie i internet znowu będzie chciał okazać wsparcie i zgnoi nie tych co trzeba...
jak np z tym dzieckiem które beczało przed kamerą i że biedne bo odmienne.... a później okazało się że cała familia z flagą federacji przed domem a młody wyzywał innych od niggerów
  • Odpowiedz
@staryalejary11: Też mi sie to podoba ze strony aktywizacji "małych" grup społecznych. Sytuacja pokazuje, ze w kupie siła. Sam klient niewiele by zdziałał, a kasowanie negatywnych komentarzy czy obrażanie za wystawienie takich to zwyczajny brak profesjonalizmu i typowe januszostwo które na mocna reakcje zdecydowanie zasługuje.
  • Odpowiedz
@staryalejary11: Nad morzem też spotkałam się z takim cwaniaczkiem. Pensjonat, gdzie komuną wiało mocno, a łóżka i szafy miały po 40 lat, to na sam koniec właściciel robił przy nas przegląd pokoju, czy czegoś czasami nie ukradliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak #!$%@?, wykręciłam stary kibel i schowałam do plecaka...
  • Odpowiedz
@staryalejary11 większości wcale nie chodzi o sprawiedliwość tylko o kręcenie afery, ja to tak widzę. I dlatego chociaż uważam że należało się to stwierdzam że nie aż tak, że to za dużo trochę
  • Odpowiedz
@staryalejary11: Wspólne działanie cieszy. Forma działania przeraża.

To jest zwyczajny lincz i to przy pomocy najgorszych metod, czyli kłamstwa, oczarniania, obelg i manipulacji. Oczywiście w tym wypadku zamiar jest słuszny, ale jeśli zezwolimy na takie metody teraz, to następnym razem mogą zostać użyte przeciwko komuś, kto na to nie zasłużył.

Nie żyjemy w dżungli, nie stosujemy zasady oko za oko. Mamy możliwość walki o swoje metodami zgodnymi z prawem i
  • Odpowiedz
  • 0
@jamtojest >mogą zostać użyte przeciwko komuś, kto na to nie zasłużył

i będą, tak samo jak więzieniach siedzi sporo niewinnych ludzi, czy to znaczy, że mamy zakazać więzień?

Co do metod to choć może i przesadzone to do takich ludzi żadne inne by nie trafiły.
  • Odpowiedz