Wpis z mikrobloga

Koledzy, nadszedł czas na dobre rozstać się z #fifa18 w tym roku, a że uzbierałem całkiem ładny skład zastanawiam się nad sprzedaniem całego konta. Jest szansa, że ktoś to kupi po jakiejś spoko cenie? Nie chciałbym bawić się w sprzedawanie coinsów, tylko całego konta. Ile to może być mniej więcej warte? #fut

Link do składu
  • 23
@rskkk: PS4, zapomniałem dopisać. Jak teraz patrzę na allegro to imo gorsze składy i np 2 mln coinsów chodzą po 700-1000 zł, tutaj masz blisko 4 mln coinsów. Może wystawię za jakieś 900 zł, w razie czego zejdę niżej :]
@chim3ra: No ale logując się do fify logujesz logujesz się na konto EA przecież, na oddzielnym mailu i z pytaniami zabezpiaczającymi itd. Widzę, że na allegro sprzedają konta FUT z ps4. Sprzedaż razem z PSN odpada, mam ponad 200 gier xD
@chim3ra: @djnorbert: Tak też chyba zrobię, ale całe konto to byłaby droga na skróty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdyby ta gra była chociaż w jakiejś części grywalna, zostawiłbym, ale ja od Fify 14 nie moge z nią wytrzymać dłużej niż do TOTY xD
@FalconOKO: A ja zazwyczaj po TOTS mniej gram dopiero, ale gram - testuje różne karty właściwie do końca. Jednego już znudzi do grudnia, inni będzie grał do premiery kolejnej części.
@chim3ra: Masz cierpliwość, zazdroszczę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja maniaczę zazwyczaj do grudnia, potem ogrywam jakieś inne single. Może dożyję czasów, kiedy ta gra będzie oferowała przyjemność, a nie losowość :]
@FalconOKO: Jakbym grał ciągle jednym składem to pewnie nawet do TOTS bym nie dożył - jedynie ta rotacja w zespole mnie ratuje. Też chciałbym takich czasów dożyć - chociaż na początku jak kupisz jakąś mocną kartę i odpalisz towarzyski to masz taką radość nie do opisania (pozdro IF Hazard!), ale potem włączasz LW i to mija ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@chim3ra: No dokładnie mam to samo - tylko że ja jakoś nie mam ochoty testować kart :/ Dorobiłem się dość mocnego składu na chwilę obecną, chociaż wiadomo, po TOTY czy TOTS to się zmienia. Przestałem grać jakieś 2 tyg temu i serio, ta gra ma negatywny wpływ na samopoczucie człowieka xD i to czy się #!$%@? czy nie nie ma tu wielkiego znaczenia, po prostu zbyt duża losowość moim zdaniem. Inne
@FalconOKO: generalnie jest to najbardziej #!$%@? gra pod tym względem. a szkoda, bo przecież jest ogromny esportowy potencjał, którego nie da się wykrzesać przez te #!$%@? skrypty #!$%@? i intensywnosc grania. W innych grach, wygrywając ok 80% spotkań jesteś bogiem. Tutaj nim jesteś, jak zrobisz 95% wygranych w LW (38/2), a i tak nie masz pewności czy to wystarczy na top 100 xD i gdyby te 40 meczy było w tydzień