Wpis z mikrobloga

@Andczej: ja zauważyłem, że ostatnie poszerzenia SPP to efekt głównie działań Januszy, którzy czekali na to, żeby być uprzywilejowanym do parkowania przy ulicach poza centrum. Ciekawe czy przy normalnej stawce abonamentu wciąż byliby tacy zainteresowani.
  • Odpowiedz
@Andczej: u rodziców w Poznaniu przygotowują się do zrobienia strefy parkowania, ilość miejsc spadła przez to o 1/3 i teraz już w ogóle nie da się zaparkować, jak ludzie wrócą z pracy to możesz się przez godzinę kręcić i nawet rowera nie wciśniesz, a to podobno dla wygody mieszkaćów, phi ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@goferek w dużej większości taka prawda, a ci którym przeszkadza to głównie januszeria którym wszystko przeszkadza


@Andczej: mi przeszkadza. Bo strefa jest powiększana nie dlatego że mieszkańcy stwierdzają "powiększcie, to będzie w mieście lepiej" tylko "powiększcie a nam dajcie abonamenty za darmo żeby nam tu mniej ludzi parkowało".
Jestem za rozbudową strefy, połączoną z całkowitą likwidacją praktycznie darmowych abonamentów dla mieszkańców. Wtedy to będzie miało sens.
A dokładniej, to wtedy miasto
  • Odpowiedz
połączoną z całkowitą likwidacją praktycznie darmowych abonamentów dla mieszkańców


@enron: dla płacących podatki w mieście nie powinno się likwidować zniżek.
  • Odpowiedz
@goferek: @Andczej: Prawda tylko dlatego powiększają te strefę bo sami mieszkańcy chcą by mieć gdzie stawiać po 3 auta na mieszkanie...
Tak w ogóle to powinni wprowadzić jakieś przepisy ograniczające ilość aut na mieszkanie a nie #!$%@? możesz 10 gratów pod mieszkaniem w strefie płatnego parkowania każdy za 10zł/mc ( ) Za dużo ludzi ma 2 nawet 3 auta... Niech se bogacze kupią miejsca na
  • Odpowiedz
@sad_pepe: Można mieć jeden samochód na osobę więc trafiasz w płot. Fakt, że od niedawna, ostatnio były zmiany, bardzo na plus. I #!$%@? umowy wynajmu samochodu. Ucywilizuje się do roku.
  • Odpowiedz
@goferek: Nie mieszkam w mieście ale nieźle bym się #!$%@?ł jakbym we własnej mieścinie miał płacić za parkowanie xDDDDD LOL staje gdzie chcę, przychodzi strażnik miejki wklepuje w komputer patrzy O JAŚNIE PAN Z KRK A TO NIE MA MANDATU i po problemie :)
  • Odpowiedz
@boskimistrz No to normalne powinno byc jakqs karta obywatela scislego centrum Krk czy cos xD Mam kartke moge parkowac za free we wlasnym mieście jade do innego miasta to np w Kato ppace za parkowanie ale Slunzacy z Kato parkuja ubsiebie za darmo :₩
  • Odpowiedz