Wpis z mikrobloga

Gdy po przegraniu wyborów polska lewica, a przynajmniej ta jej najbardziej widoczna część w postaci różnych aktywistów, twardo zabunkrowała się na dnie wszelakiego poziomu i powiedziała, że nie cofnie się z tego stanowiska ani o krok, myślałem że już nic mnie nie zaskoczy.

Oni jednak potajemnie sprowadzili koparki, świdry i inny ciężki sprzęt, a potem ogłosili, że głęboko pod nimi są wyjątkowo bogate złoża czystej rudy #!$%@?, dlatego muszą się do niej dokopać i rozpocząć wydobycie.

Może mi ktoś powiedzieć z jakim społecznym problemem teraz walczą? Ze zbyt małą świadomością społeczeństwa na temat tego ilu chorych umysłowo ludzi chodzi wśród nas, ale jeszcze się nie ujawniło?

A może to tylko kompulsywne kopiowanie każdej dostatecznie głupiej rzeczy z Zachodu?

#heheszki #humorobrazkowy #pasjonaciubogiegozartu #bekazlewactwa #rakcontent #lewackalogika ##!$%@? #patologiazewsi #patologiazmiasta #4konserwy #polityka
L.....i - Gdy po przegraniu wyborów polska lewica, a przynajmniej ta jej najbardziej ...

źródło: comment_13MwQSjAYualM0Jvyala9pgkWHRDy0aY.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
Celem tej akcji zapoczątkowanej przez GRUPĘ KOMIKÓW nie mających NIC WSPÓLNEGO z polityką jest wywołanie uśmiechu u ludzi


@patrykk994: Podaj nazwiska tych komików w takim razie. I nie wiem czemu tak cię to boli, przecież w Polsce słowa "lewicowiec" i "komik" są synonimami.
  • Odpowiedz
a może po prostu grupa znajomych chciała coś #!$%@?ć?


@Elusznik: A może byś przeczytał tekst na obrazku, żeby dowiedzieć się, że to "międzynarodowy dzień jazdy w metrze bez spodni", a nie pojedyncza akcja jakichś idiotów?
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii A może byś napisał to w swoim poście, skąd miałem wiedzieć? Kiedyś miałem kalendarz z głupimi świętami, były tam rzeczy w stylu dzień kaca albo dzień bez stanika, myślałem że to jeden z takich głupich wybryków
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii to że jest napisane "międzynarodowy" nijak nie sugeruje że ma jakąś ideologię, nie? To po prostu międzynarodowy żart, nadal nie widzę w nim jakiegokolwiek przekazu o tym, że niby robią to w imię wyższej idei
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii:

The event began in New York -- though some joined in cities throughout the world -- and is coordinated by a group called Improv Everywhere, which describes itself as a "prank collective that causes scenes of chaos and joy in public places.


Źródło:
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: przecież GazWyb pisze na wszystkie tematy, nie tylko lewackie. Chyba, że fale grawitacyjne wykryte przez LIGO i powstałe w wyniku zderzenia gwiazd neutronowych są lewackie.
#!$%@? grawitacjoniści, chcą rewolucji w nauce. ( ͠° °)
  • Odpowiedz