Wpis z mikrobloga

Ależ bym sobie tak popływała po #mazury ()
Poczekałabym, aż otworzą most obrotowy w Giżu, przepłynęła kanałami na Kisajno, pośpiewała "Ala nie wali mu pały" z przypadkowymi ludźmi w Sztynorcie i dalej na Mamry, zwiedziłabym bunkry (a nawet jakby ich nie było to by było zajebiście).
Pożeglowałabym po Niegocinie i popłynęła do Mikołajek po drodze zatrzymując się "na dziko", gdzie jadłabym kiełbki z ogniska i śpiewałabym #szanty jak szalona.
Ehhh, kiedyś to były czasy #feels
Pobierz Dusiaklaudusia - Ależ bym sobie tak popływała po #mazury (。◕‿‿◕。)
Poczekałabym, aż o...
źródło: comment_sa08wMNMNtLnqy063sKBEfYnhgAZRTNx.jpg
  • 18
@Dusiaklaudusia: Taki mały pensjonat na jeziorze Bocznym, mają zajebiste żarcie (między innymi te rybne pierogi), jest gdzie zacumować, właściciele są spoko i ogólnie dla mnie to obowiązkowo tam zawsze zawijamy :)
@WojciechG: dokładnie, Bogaczewo :]
@3mielu: kiedyś w tym miejscu, gdzie jest pomost była plaża wioskowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz właściciele ogarniają ten stary pomost i ładnie się rozrastają, jest bardzo duży potencjał.
A co do żarcia to serio polecam, moja babcia nawet pomaga kleić pierogi, a ciotka pracuje tam na kuchni, a siostra czasami pomaga w sezonie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ
@Dusiaklaudusia:

Ale ja wolę czerpać przyjemność, leżeć na słoneczku, a nie, żeby "jakoś to wytrzymać" :P

Nigdy nie daj się namówić na żadne morze powyżej Adriatyku.( ͡° ͜ʖ ͡°)