Wpis z mikrobloga

@Hajp: Ja nie sprzedalem niestety jak bylo w okolicach 2000(ciagle sie ucze).Ale kupilem po 255 sato. No ale zaluje bo gdybym sprzedal po 2000 kupilbym 2xwiecej. Ogolnie wierze w ten projekt. Smieszy mnie ze po jednym nieprofesjonalnym streamie cena tak poleciala. Ale to wynika pewnie z tego ze byla spompowana nadzieja szybkiego zarobku, a Justin nie oglosil partnerstwa. No ale nadchodzacy tydzien bedzie bardzo ciekawy.
@fireman2: mam podobnie do ciebie;p tez tanio kupione i nie sprzedalem na ATH bo wierzylem ze moze dalej pojsc ale w tej chwili juz nie wiem sam czy jeszcze kiedys bedzie 2000 satoshi;p duzo ludzi wyszlo.
@Hajp: W tym tygodniu Justin ma oglosic partnerstwa, biuro ktore otworzyli w San Mateo miesci sie 200m od biura Alibaby. Wchodzi na nową giełdę dziś w nocy. Myśle że cena wystrzeli, ale chyba jak dojdzie do 2000 to przy 1988 sprzedam, bo nawet jak przebije to na bank bedzie korekta
@fireman2: @Hajp: Czy widzicie jaką to ma kapitalizację? Nie ma tu już za dużo potencjału na 3x. Lepiej rozejrzeć się za czymś co nie podrożało w ostatnim tygodniu o 300%.
Taki icon albo stratis dawno nie miał wystrzału. Sub też w miarę stabilnie idzie do góry i jest solidnym projektem.
W trx być może wejdę jak jeszcze trochę spadnie.
ps. Kupione za 300 sprzedane za 1300.
@CampbellPrice ja mam 400% zysku przy obecnej cenie. Dla mnie wystarczy że cena wystrzeli do 2000 sat i jestem zarobiony w #!$%@? XD a jak cena podrośnie do dolara to mieszkanie mogę kupic za gotówkę we Wro xD