Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #bitcoin #elitecoins

ChainLink (LINK)

Waluta warta zainteresowania, jej cena jest dalej za niska biorac pod uwage potencjal, project I powiazania jakie ta waluta posiada.

Strona internetowa ktorej sa wlascicielami to:
ChainLink www

Co jest ciekawego w tej walucie? Mianowicie to ze oferuje cos czego inne alty nie maja. ChainLink jak sama nazwa wskauje bedzie czyms w rodzaju mostu pomiedzy podmiotami zewnetrznymi a blockchainem. Wyjasnie to troche prostym jezykiem i kolokwialnym rowniez mozna przeanalizowac grafike z ich strony (nie jestem niestety super madry zeby z ang przekladac to wszystko na polski :D sam do konca nie rozumiem wszyskiego ale glowne zalozenie jest najwazniejsze) mianowicie firmy (banki, karty kredytowe itp.) chcialyby miec polaczenie z blockchainem to niestety nie moga tego zrobic, jezeli chcialyby operowac w tej przestrzeni to na dzien dzisiejszy im jedynym wyjscie jest stworzenie wlasnego blockchaina. Tutaj na przeciw temu wychodzi chainlink, ktory jak juz wyzej napisalem udostepni most pomiedzy firmami a blockchainami/crypto.

Maja do tego bardzo mocnych partnerow:
SWIFT – wspolpracuja z 11 000 bankow na calym swiecie
ZeppelinOS https://blog.zeppelinos.org/chainlink-partnership/
REQ Network

Jesli projekt wypali a duzo na to wskazuje bo maja doswiadczony team, ktory w przeszlosci realizowal juz duze projekty to cena LINK moze #!$%@? pod sam ksiezyc ;) Warto wejsc w to bo projekt oferuje nowe rozwiazanie i jezeli wypali to bedzie grubo warte.

Z wykresu tez mozna wywnioskowac ze stabilnie bez zadnych szalenstw pnie sie do gory.

Jedynie przed czym moge przestrzec to nie inwestowac w to 100% kapitalu bo jak cos nie pojdzie w projekcie to niewiadomo co bedzie. Cena jest jeszcze spoko tego ale naprawde istnieje duza szansa ze wypali i przy takim potencjale jaka jest ta technologia mozna zyskac sporo
  • 13
anonimowe transakcje, szybkosc, smart contracts, natychmiastowe i darmowe transakcje, polacznia pomiedzy swiatem walut a kryptowalut?


@nikoafc86: przepisałeś slogany ze stron projektów. Dla lepszego efektu mogłeś jeszcze dodać: zdecentralizowane i anonimowe.
@nikoafc86: napisałem, że #!$%@? głupoty, co okazało sie prawdą, bo nie potrafisz za #!$%@? obronić swojego zdania. Nie jesteś w stanie pokazać mi jednego realnego problemu rozwiązanego przez shitcoiny.
@fegwegw:
czy ty #!$%@? nie widzisz ze to wszystko to sa nowe technologie i jak projekty zaczna sie realizowac i finalizowac i wchodzic w uzycie to bedzie to cos globalnego na skale swiatowa jak kolonizacja marsa?

Czlowiek jak wykopal 1 raz zloto to tez pewnie stwierdzil jakies gowno swiecace nie wierzac ze bedzie potem jednym z najbardziej porzadanych kruszcow swiata

To jest w pewnym sensie jak inwestycja w startup pompujesz kase
Jak ty w to nie wierzysz to wydaje mi sie ze albo umoczyles kase jako jeden z niewielu albo jestes Januszem ktory tylko by zle wrozyl


@nikoafc86: ale ja w to wierzę, i się z Tobą zgadzam.

Tylko #!$%@? mnie takie hurra-optymistyczne podejście, że to wszystko się dzieje już, tu i teraz. Nie, póki co, mamy buzzwordy i masę gówna do spekulacji, tyle, i nic poza tym. Co z tego będzie
@fegwegw:

ja w tym czuje cos naprawde wielkiego i przelomowego a te wszystkie negatywne newsy o banowaniu krypto itp to uwazam za cos normalnego. WYstarczy sie przyjrzec innym wynalazkom i odkryciom, zanim ludzie uwierzyli i dali sie przekonac to chieli mordowac, wieszac czy palic na stosie ;)