Wpis z mikrobloga


Chciałam początkowo sobie ułatwić pracę i tło zrobić akwarelami, a postać mazakami alkoholowymi, ale po wykonaniu skóry i oczu zauważyłam, że kolor przebija na drugą stronę (papier do akwareli ( ͡° ʖ̯ ͡°)). Zmieniłam więc zdanie i ubrania dokończyłam mazakami na bazie wody, ale cholerami w ogóle nie ogarniam cieniowania (czy raczej nie chciałam już używać wody, bo bałam się że zaraz wyjadę za linie i aktywuję kolor z tła), więc nie kombinowałam zbytnio.

Ostatecznie nie jestem zbyt zadowolona, bo chociaż po zrobieniu szkicu zostawiłam ją w spokoju na jeden dzień żeby później łatwiej wychwycić jakieś błędy, to dopiero po położeniu tuszu na kreskach zorientowałam się, że z tą dłonią coś jest mocno nie tak. Dodatkowo długopisy żelowe nie chcą mi współpracować z włosami, nie mam pojęcia, dlaczego. Być może to kwestia koloru na bazie wody pod spodem, wcześniej stosowałam je tylko na alkoholowym. Wrzucam jednak tutaj, bo zaraz się okaże, że nie będzie nic na tagu w styczniu ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Przepraszam wszystkie osoby ogarniające łacinę, nie mam pojęcia czy podpis nie łamie jakichś fundamentalnych zasad ().
#rysujzwykopem #botgirlrysuje
BotGirl - ! Ostatnio nie miałam zbytnio czasu rysować, weny też mi trochę brakuje ( ͡...

źródło: comment_9GwMkGgGnrkviflAngUNeu6hOIBXsq2j.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz