Wpis z mikrobloga

@Mitahius Podmiana zasilacza na inny, o którym wiesz, że jest sprawny da Ci jasność. Zdarzyło mi się parę razy, że ten test problemów nie powodował, a właśnie granie w gry i to niektóre, tak. Winny był wadliwy zasilacz.
@Hehehewra: @krabat: udało mi się odpalić test, zmieniłem directxa z 11 na 9 w programie; zrobiłem test dla gpu: 3d i nic nie wywaliło po 5 minutach, i drugi test w power supply, po ok. minucie komputer się "zresetował" czyli to samo co przy graniu w bardziej wymagające gry, tylko dziwne było to, że stało się tak akurat gdy kliknąłem myszką w pasek okna, w którym wykonywany był test.
@Mitahius Jak to jest taki typowy reset, a nie żaden blue screen, to odsyłam do tego co napisałem wyżej, ew. jeśli masz miernik, możesz sprawdzić napięcia na zasilaczu.
@krabat: ciężko będzie o miernik, bo nie jestem u siebie obecnie; i tak wygląda to jak typowy reset, po prostu czarny ekran na niecałą sekundę - komputer się wyłączył i zaraz włącza się jak gdyby nigdy nic.
@Mitahius Jak masz pod ręką oddział jakiegoś sklepu internetowego, to kup sobie np. Silentiumpc Vero L2 600W i sprawdź, czy na nim będzie to samo. Jak nie, to masz już nowy zasilacz, a jak tak, to oddasz go, bo masz na to 14 dni i nie musisz podawać powodu.