Wpis z mikrobloga

jestem laikiem jesli chodzi o #xiaomi totalnym, a jednak chce srpawdzic z czym to sie je. upatrzylem sobie mi max 2 na #alledrogo, jednakze widze rozne wersje w roznych cenach. czym sie rozni global od eu? ktora wersje wybrac? na co jeszcze zwrocic uwage? za pomoc bede dozgonnie wdzieczny i odwdziecze sie zielonym plusikiem i dobrym slowem
  • 8
@dzonybi: Wersja z MIUI global to chiński ROM z językami rozszerzonymi o światowe. Może zawierać spamerskie programy z reklamami nie zawsze po polsku. Wersja MIUI.EU/Polska to polska przeróbka tegoż globalnego ROMu . W/g mnie chodzi lepiej na EU niż na global. Miałem dość długo global na RN2 aż zaczęło mnie wkurzać ucinanie literek w połowie wysokości przy ustawieniu wielkości czcionki innej niż standardowa, wtedy dowiedziałem sie o róznicy pomiędzy global a
opcja czystej wersji andka


@dzonybi: Czysty android to tylko na A1 od Xiaomi.
Wygląda na to że oni rzeczywiście żądają pięć stówek za wersję z EU. Możesz wziąć tę tańszą wersję i samemu wgrać EU i zaoszczędzić kilka stówek. Drugi sposób to kupić global i wysłać do MICenter we Wrocławiu a oni za siedem dyszek wgrają ci wersję EU, trzecia opcja to wejść na :
https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_684710.html?wid=4
kupić wersję global i wysłać