Wpis z mikrobloga

jechalem 87 w zabudowanym


@davidoff_OB: a, czyli to Ty jesteś tym ciężarowym śmieszkiem co mi wiecznie podjeżdza pod zderzak i nawet czasem wyprzedza pomimo, że jadę 68kmh na 50 w zabudowanym, a potem blokuje trasę bo toczy się tyle samo poza nim? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xetrov: tak ale tylko z rana kiedy jest mega kolejka na zwrotach I zjeżdżają się wszystkie auta z dostaw na szóstą rano. Przykładowo Jak zdążę wrócić przed 9:00 to będę w domu za jakieś 20 minut, Ale wystarczy że przyjadę około 9:30 i już się tyle aut zjedzie z rannych dostaw że będę czekał w kolejce na rozładunek około godziny. A na godziny nie płacą dlatego tak się jeździ
  • Odpowiedz
@Messix: spoko nikt w to nie wierzy. Jak masz jeden kurs to nie kiedy jesteś w pracy nawet 3 do 5 godzin. Ostatnio na radiu słyszałem jak gadali o biedronce, jazda na magnesach praca ponad 15 godzin Ledwo 3000 na rękę dają.. nie mogłem tam ze śmiechu wytrzymać, od kiedy pracuje to dosłownie może dwa lub trzy razy przekroczyłem 13 godzin pracy
  • Odpowiedz
@davidoff_OB: to zalatw mi ta prace xD jezdzilem w dystrybucji innej smiesznej firmy z francji i normalnie 3 tarczki dziennie
Jezdzili tez chlopaki z biedronki z nami to tam samo #!$%@? na witaminkach bo inaczej nie szlo wyrobic kursow
  • Odpowiedz
@davidoff_OB: Ale to chyba zależy też jaki przewożnik, bo z tego co się orientuję to biedronka jako firma sama w sobie nie zatrudnia kierowców? btw. jak się jeździ takim skróconym zestawem ze skrętną ośką?
  • Odpowiedz
@davidoff_OB Chciałeś być śmieszny, a zrobiłeś z siebie idiotę. Usuń wpis bo potem ludzie myślą, że każdy kierowca ciężarówki jeździ jak #!$%@? bo chwilę szybciej będzie w domu
  • Odpowiedz
@fnchuni: bardzo fajnie, zakręty bierzesz prawie jak samym koniem, tylko na śliskim Trzeba uważać bo naczepa potrafi polecieć bokiem. I wciśniesz ja w takie miejsca gdzie solówką nie wjedzie
  • Odpowiedz