Wpis z mikrobloga

##!$%@? #adobe #gorzkiezale
Support Adobe at it's finest - przez jakieś 15 minut próbuje wytłumaczyć Hindusowi po drugiej stronie kabla, że chcę anulować subskrypcję Adobe Stocka i że nie mogę, bo nie ma nawet takiej opcji.

Po zadaniu kilku bezsensownych pytań z czeklisty kolega Abishek Khatri Anand Balakrishnan* mówi, że przekieruje mnie do odpowiedniej osoby, z innego działu... i na tym się kończy, tj. czat zostaje zamknięty. I tak trzy razy. #wtf

Kilka godzin później moja roczna subskrypcja Photoshopa zostaje magicznie anulowana (chociaż korzystam z PSa codziennie) a ta dot. Adobe Stock pobiera sobie radośnie 40 Euro za kolejny miesiąc automatycznie przedłużając mi plan na roczny, którego kompletnie nie potrzebuje, i z którego mogę teraz zrezygnować... za jedyne 180 Euro.

Po wszystkim okazało się, że opcja anulowania subskrypcji oczywiście jest ale pod Chromem coś nie działa i ta się nie wyświetla.

*) imię zmyślone.
  • 2
  • Odpowiedz
Cześć, możesz napisać jak udało Ci się anulować subskrypcję adobe stock? Samodzielnie przez strone czy trzeba dzwonić na infolinie?
  • Odpowiedz