Wpis z mikrobloga

Mirki z tagu #rysujzwykopem #tworczoscwlasna #art #rysunek Ostatnio widziałam jak mirek z tagu fotografia analogowa chwalił się tablicą led z biedry. Rzucili to u mnie na przecenie i wzięłam z ciekawości. Domyślnie tablica ma dwie poprzeczne plastikowe rzędy dla karyńskich złotych myśli. Ale wystarczy tylko je podnieść by się przekonać, że są przymocowane na zaczepy. Wystarczy nadciąć brzegi i je wyrwać, by otrzymać lightbox do rysowania a4 za 40zl ( ͡° ͜ʖ ͡°) położyłam na rysunek papier 200gm i wszystko ładnie widać. Można rysować i się nic nie łamie. Deal życia :) Taki trochę #diy bo bez wyrwania tych pręcików nie dałoby się rysować po tym.
Pobierz Symmachus - Mirki z tagu #rysujzwykopem #tworczoscwlasna #art #rysunek Ostatnio widzi...
źródło: comment_34idSSgldImNciXezthsSUMGykkd7A4q.jpg
  • 7
@Symmachus: to już pewnie nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°) a w internecie nie mogę znaleźć po tym jadłem niczego podobnego. ja używam do tego monitora od laptopa :D ale za 40zl bym się zastanowiła czy nie przestać go męczyć. A nie bolą oczy od tego? Mnie ledy czasami drażnią