Wpis z mikrobloga

Boisz się? My Cię obronimy! Dlaczego PiS przyciąga Polaków.

Gorąco polecam cały tekst
https://www.wykop.pl/link/4096881/boisz-sie-my-cie-obronimy-dlaczego-pis-przyciaga-polakow/

Czy powszechną pomyłką jest wskazywanie programu 500+ jako klucza do władzy PiS-u? To bardzo prawdopodobne! Wiele wskazuje, że fundamentem, który spaja elektorat PiS-u, jest strach. Zwłaszcza ten przed uchodźcami. Powoli zaczyna on przypominać powszechną histerię – do tego stopnia, że obala wszelkie autorytety, nawet autorytet papieża. Przebić go może tylko jeszcze większe poczucie zagrożenia. I właśnie dlatego kryzys w szpitalach może spowodować pierwsze pęknięcie w elektoracie PiS.

W ostatnich dniach 2017 roku na polskim Twitterze po stronie opozycyjnej panował spokój, a główną atrakcją było składanie sobie noworocznych życzeń. Za to po stronie zwolenników rządu wrzało. Emocje sięgały zenitu z powodu wypowiedzi Kornela Morawieckiego, ojca obecnego premiera Mateusza Morawieckiego. „Te 7 tysięcy uchodźców, na które zgodził się poprzedni rząd, nie powinno być problemem” – powiedział Kornel Morawiecki dla „Rzeczpospolitej”. I dodał, że jego zdaniem rząd powinien uruchomić korytarze humanitarne i zaproponować uchodźcom polską kulturę.

Burza była naprawdę solidna. Starszego Morawieckiego wyklinano i przeklinano. Zarzucano mu, że chce sprowadzić zagrożenie na Polaków, że celem „islamskich najeźdźców” jest zagłada chrześcijaństwa, wymordowanie Polaków, gwałcenie Polek.

k1fl0w - Boisz się? My Cię obronimy! Dlaczego PiS przyciąga Polaków.

Gorąco poleca...

źródło: comment_7TedHSHcylwAyc5q30Begkpz6A1HQGot.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lecherus: To jak bedzie z tym pierścieniem bajko-pisarzu?

"Ja wiem, że to nic takiego jak u was w Moskwie jest kilka."

O widzę ściema się wywróciła i desperacko odwracamy kota ogonem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako jeden z najbogatszych Polaków na pewno możesz szybko jakiś skombinować ;-)
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Moskwin: kolego pierścień dostałem ponad 10 lat temu, oddałem w prezencie koledze o tatarskich korzeniach bo się trząsł na jego widok jak młoda osika. Natomiast jak chcesz zdjęcie jakiejś biżuterii to mogę Ci zaraz zrobić ale musisz powiedzieć co lubisz bo mam tego do oporu.
  • Odpowiedz
@k1fl0w: Polecam naszego znawce Islamu, obierzyświata, przedsiębiorce i jednego z nabogatszych Polaków (ale bez znajomych) wrzucić na czarną. Lekarzy ubywa więc po co kusić licho i raka ryzykować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Moskwin: ja nie stosuje czarnej, ja lubię jak we wpisach jest debata i wymiana opinii.

Od cenzurowania/moderowania w mojej opinii jest moderacja.
Dlatego zostawiam nawet najgłupsze komentarze, każdy może je sobie sam ocenić.
  • Odpowiedz
@Lecherus: "kolego pierścień dostałem ponad 10 lat temu, oddałem w prezencie koledze o tatarskich korzeniach bo się trząsł na jego widok jak młoda osika."

Ty głupcze pierścień mocy darmo oddałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Natomiast jak chcesz zdjęcie jakiejś biżuterii to mogę Ci zaraz zrobić ale musisz powiedzieć co lubisz bo mam tego do oporu."

Dawaj lubie na bogactfo patrzeć tylko babci nie obudz jak będziesz
  • Odpowiedz