Wpis z mikrobloga

Czy jest jakieś miejsce w sieci, gdzie mogę zapłacić za obejrzenie Thor: Ragnarok? Człowiek chce zapłacić, nie piracić, ale nie ma opcji...
Tak samo chciałem obejrzeć Tour De Doping, ale nie chu chu, bo musiałbym mieć abonament HBO GO, który mi jest do szczęścia nie potrzebny, ja chcę obejrzeć tylko jedną pozycję:(
#film #marvel #hbogo #vod
  • 7
@Wierszu: Bo film ma swoją jasno wytyczoną drogę, aby zarobić jak najwięcej. Widocznie w tej chwili taka droga dystrybucji jest najbardziej opłacalna. A zwykle największe filmy trafiają najpierw na VOD, a dopiero potem na DVD i Blu-ray, więc to raczej nie interesy wydawców nośników są tu decydujące.
@RoHunter: Ok, nie rozumiem tej drogi, ale to prawdopodobnie przez to, że nie siedzę w tym biznesie. Na pewno trafia do mnie argument o tym, że produkt ma na siebie jak najwięcej zarobić i w oparciu o to jest projektowany jego cykl życia i strumienie sprzedaży w odpowiedniej kolejności. Ja po prostu po ludzku psioczę na fakt, że nie mogę w prosty i wygodny dla siebie sposób skorzystać z produktu, kiedy