Wpis z mikrobloga

@oink_oink: "#!$%@? nie mam pojęcia o krypto, ale nakupuje jakiegoś gówna bo przecież wszystko rośnie HEHE. Na bank któraś wystrzeli o 1000% HEHE Lambo czeka!! HEHE"
Bez urazy, ale tak widzę większość tutejszych "maklerów".
15+ szitów za 500zł i pytania "gdzie kupie krypto bez weryfikacji?" (bo nie mam 18 lat, a mame nie chce założyć konta) to 90% tego tagu.
Btw, nie martw się, odbijesz.
@Non_vincere_te: hehe no spoko , zapewne tak jest, ja sie nie uwazam za zadnego maklera, juz wczesniej pisalem ze wygralem w kasynie 400$ to sobie przelalem na jakies shit coiny i wszystko, mam w planach za 3-4 lata wrocic do tego i zobaczyc czy cos mam czy nie, nie to trudno, wygralem to ok, gdzie mi do jakiegos maklera ;) mam swoja prace na ktorej polegam a nie na krypto takze
@Non_vincere_te: hehehe nooo tam wiesz;) ja sobie je czytam z przymruzenim oka, wiesz budze sie 7:50 mysle se .. #!$%@? #!$%@? dupa cycki, znowu zaspalem do pracy.. aaa #!$%@? tam sprawdze sobie na komorce moj binance ;) ohh ahh.. i patrze a tu 100$ wiecej hahahaa, no to se wstaje elegancko, i mowie #!$%@?, pracuje z domu dzis, potem 3h pozniej mam 120$ mniej hahahahah xD no i tak taki urozmaicacz