Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, poszukuję auta do 15k, fajnie by było zamknąć się w tej kwocie po jakiejś ewentualnej wymianie rozrządu czy coś. Nie znam się na #motoryzacja i pomyślałem, że moglibyście coś doradzić. Autem poruszał się będę głownie w mieście, sporadycznie nieco dłuższa trasa. Istotniejsze niż osiągi są dla mnie komfort (prawie 195 cm here) i sensowne koszty eksploatacji. Podoba mi się Peugeot 407 jakieś opinie, porady jak się nie naciąć przy kupnie? #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
@kilobit: @Komfortowy: eee, zależy w jakiej i ile tys km będzie robić.
Przyjaciel ma Corollę 2006 1.4 benzin, do tej pory robił hamulce, drobniejsze sprawy w silniku a z rzeczy niemechanicznych to : piaskowanie i konserwacja podwozia (odpinany bak), naprawa tylnego zderzaka uderzonego, wymiana maty głuszącej pod maską (długo się nie nacieszył- kuny zeżarły po tygodniu po zamontowaniu i znowu wozi strzępy - aż mu współczuję). Lewy przedni klosz mu
  • Odpowiedz
@snwptest ja mam Auris 1.4 diesel z pocz. produkcji bez dwumasy, bez dpf. Rozrząd na łańcuchu. Zrobiłem 140kkm i nic się nie dzieje. Przy silniku, wydechu czy zawieszeniu nie robilrm nic. W sumie to mój pierwszy samochód (wcześniej służbowe) więc nie wiem czy to norma czy nie.
  • Odpowiedz