Wpis z mikrobloga

@jaqqu7: Daj pomarzyć () Ciekaw jestem tylko jak to sie rozwinie. Pewnie i tak się wqrwie po któryms odcinku na brak spujności historycznej, ale i tak mam jakąś tam nadzieję.
  • Odpowiedz
@dyzmund: *spójności

Marzenia niby nic nie kosztują, ale póki co Kurski wydaje na mierny serial 200 tys. zł na odcinek z naszej kieszeni. Pisałem to już kilkukrotnie: wystarczyło zrobić sezon na maks kilkanaście odcinków, zapewnić im dobre finansowanie, zatrudnić profesjonalistów do produkcji, a nie półamatorów i może wyszło by coś przynajmniej na poziomie tych kostiumowych seriali z Turcji.
  • Odpowiedz
@jaqqu7: Z orto zawsze byłem noga (,) No nic, niby z pierwszego growego wieska sie śmiali, a zobacz co z tego wyrosło. Pamiętam też gadanie o Polskim fantasy, że słabo, że nie ma podejścia do brytyjskiego, a zobacz Piekarę. Nie licze na jakis wielki światowy sukces, ale cień szansy na poprawę jest. Oby gorzej nie było, bo mrużąc oczy, i po 2 browarach da się to oglądać
  • Odpowiedz
ale póki co Kurski wydaje na mierny serial 200 tys. zł na odcinek z naszej kieszeni


@jaqqu7: za 200k to my reklamę do TV robimy która ma 30 sekund.
Ja #!$%@?, z takim budżetem to nigdy nie miało prawa powstać coś dobrego...
  • Odpowiedz
@radziu_11: Swoją drogą to suwakami można się męczyć pół roku, ale i to niewiele da, skoro plan jest tak badziewnie i płasko oświecony. RAWy z kamery tutaj wiele nie pomogą. Popatrz np. na cienie na ich twarzach. To są detale, ale z detali składa się całość. Najbardziej oświetlony jest gość z tyłu, który ma najmniejsze znaczenie w kadrze. Na pierwszym planie jakiś mag, który nie ma prawie w ogóle światła kontrowego
  • Odpowiedz
@radziu_11: jeszcze ani odcinka nie widziałem, ale po jednym kadrze tutaj widać, że sporo do poprawy jest xD trochę tam poprawiłeś i od razu dużo lepszy efekt się rzuca w oczy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@anonimek123456: co do "cukierkowości" to może faktycznie @radziu_11 troszkę przesadził, ale coś pomiędzy kolorystyką twoją, a jego było by dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
osobiście pasowałyby mi
  • Odpowiedz