Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: nikt normalny nie da za alerty 299zł/miesiąc gdzie bez problemu w play market czy app store znajdzie darmowe apki lub tanią wersją pro. Miałem pisać w tym wpisie jaki to "zareklamował" ale mi się nie chciało. Pewnie szeptany poleciał, bo nikt o takie gówno by raczej nie pytał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Oskarek89: z reguły zdjęcie jest randomowe, żeby własnie ktoś nie wystalkował tej osoby w necie, ale mimo wygląda podejrzanie. Ktoś coś wie? Korzystał ktoś?
Zdjęcie na takich czatach często może być randomowe ;) Osobiście nie chciałabym by ktoś mnie wystalkowal np na fb :p Chłopaki robią robotę bo korzystam od paru dni i szczerze mam gdzieś jak wyglądają:D wazne ze zarabiam na tym co publikują na grupie
@Oskarek89: a Ty pokazujesz swoją twarz na wykopie czy tez nas oszukujesz? W jakim Ty świecie człowieku żyjesz... ja nie czuje się oszukana bo płace im za usługi i to co dostarczają a nie jak wyglądają albo jak się nazywają :) masz prawo do swojej opinii, ale nie psuj kogoś wizerunku jeżeli nie skorzystałeś z ich usług i Cię faktycznie nie zrobili w konia. Przecież nie biorą pieniędzy i nie urywają