Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały nagonione przez @noisy na tworzenie treści w innym serwisie niż nasz kochany Wykop. Wierząc w jego przemowy, uwierzyłem że Steem to będzie zdecentralizowana sieć przyszłości do publikacji treści, a zarobione ciężką pracą tokeny STEEM, w najgorszym razie będą warte tyle co moje plusy na wykopie, a w najlepszym trochę więcej.

Na Steem dołączyłem w maju 2017 roku. Gdy zaczynałem pisać, polskiej społęczności prawie nie było, a STEEM, który zarabiałem na pisaniu postów o grach, linuksie i innych moich hobby, zarabiały STEEM, który wówczas kosztował $0.23 za sztukę. Swój cały dobytek STEEM zarobiłem w czasie, który normalnie bym przebimbałbym na moim kochanym wykopie. Spędziłem łącznie pewnie kilkadziesiąt godzin pisząc o tym o czym lubie. Jestem w tym momencie przez to o kilkaset pozycji w rankungu wykopu w plecy i marne $6640 do przodu. Od kiedy STEEM podrożał o 3400% do $8, nagle się okazało, że nie mam już wymówki przed tym, by pisać częściej o tym co lubie... cały plan na bycie numer 1 na wykopie szlak trafił.

A teraz do sedna, poszukuję osób które dały się namówić temu noisyemu tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o nim na pw... Będę szykował laurkę dla tego pana (wiecie może jaki kolor lubi?), tylko nie wiem ile miejsca zostawić na podpisy innych osób... Proszę o jak największy odzew... im więcej osób się podpisze na laurce, tym więcej mazaków będę musiał kupić - a takie rzeczy trzeba wcześniej planować.

#kryptowaluty #heheszki #steem #steemit #bitcoin #pasta (albo przeróbka pasty :P)
  • 21
  • Odpowiedz