Wpis z mikrobloga

Mirki, skasowałem dzisiaj swoją furę :( niestety będzie kasacja i muszę się rozstać ze swoim Volvo... Proszę wszystkie Mirabelki o wyrozumiałość ze nie zaadresowałem tego wpisu do Was, ale tylko mężczyźni mogą zrozumieć innego który stracił swoją furę...
#volvo #volvofanclub #samochody #v40
  • 52
  • Odpowiedz
@admx1: już robiłem rozeznanie co do części, żeby wszystko pod kolor dobrać to jakies 1,2 K nie moje... Auto sprzedam za max 2K więc dla 800 ziko nie wiem czy jest sens się szczypać... (Aż nie wieżę że to piszę!!! Lubie te swoje autko no ale nic nie zrobisz jak nic nie zrobisz)...
  • Odpowiedz
  • 2
@luk4s85 łosie najlepsze. Ja mam 1.8 122KM i tez zamierzam jezdzic nim do kona, mojego albo jego ( ͡ ͜ʖ ͡) also protip na przyszlosc, jak zakladasz dojazdowke to pomachaj troche wiecej kluczami i zrob tak, zeby dojazdowka byla na tylnej osi. Najpierw zakladasz zapas na tyl zamiast dobrej, potem bierzesz dobra i zakladasz na przod zamiast flaka. Unikniesz czegos takiego
  • Odpowiedz
@luk4s85: no ja się dzisiaj dowiem czy moja pójdzie do kasacji jak przyjedzie rzeczoznawca. na szczęście obyło się bez nawet zadrapania a moja dziewczyna miała oprócz strachu potwierdzenie moich słów "zawsze #!$%@? w pasach" jak nam się baba w dupę wpakowała. dobrze, że nie było nikogo przed nami i tylko ogarnąłem żeby puścić hamulec więc skutki mniejsze
  • Odpowiedz
@admx1 @ilmash: Mi już blacharz powiedział 1,5 k za robociznę do tego części jakies 1,5 k więc naprawa nie opłacalna...
Jestem w trakcie finalizowania sprzedaży wraku, niestety nie będzie to miła przygoda w moim życiu....
  • Odpowiedz