Wpis z mikrobloga

@PlanetPlus: pisałem już kilka razy na priv dzięki @widmo82 zrobiłem to celowo bo myslę że nie jestem jedyny który ma stare transakcje nie rozliczone. Po drugie jest cały czas problem z automatem. Jeszcze aliexpress działa w miarę sprawnie ale np Groupon to cały czas muszę ręcznie wbijać a z poniższych wpisów widzę że nie jako jedyny. A pamięć człowieka jest ulotna i już kilka razy zapomniałem że przechodziłem na ich stronę
@djsun: Z Grouponem nigdy nie mieliśmy problemów, więc jakiś krok musisz omijać skoro transakcje się nie naliczają. Podaj na priv, możesz tutaj na wykopie swojego maila - sprawdzimy Twoje konto :)
@PlanetPlus: nie musi żadnego kroku omijać,wiele osób zauważyło że ten Wasz system od kilku miesięcy nie nalicza automatycznie WIĘKSZOŚCI tranzakcji. Kilka miesięcy wcześniej naliczało wszystko ok. a Teraz to NAGLE WIELE OSÓB musiało omijać coś bo im nie nalicza automatycznie? system do wymiany ,no chyba że człowiek jakiś psikusy robi aby czekać na cashback ręcznie wpisany.. miesiącami.
@planetplus proszę was mam już kilkadziesiąt zakupów przekierowaną przez Waszą stronę i na pewno z mojej strony błedu nie było (tryb incognito, wyczyszczone ciasteczka) ogólnie sobie chwalę ale automat to porażka. Fakt że wszystko mi zatwierdziliscie ale nie jestescie już na rynku tydzień ale dużo dłużej. Oprócz aliexpress z resztą jest non stop problem. Kilka przykładów Hotels.com, Próchnik Groupon
U mnie zwrot z reklamacji wisi 9 miesięcy. A z normalnych zakupów (bez reklamacji) 6 miesięcy. Oba mają status Oczekiwany. Kilka późniejszych już zostało zatwierdzonych. Na 12 zakupów 3 musiałem zgłaszać. Kilka zgłoszeń na drobne kwoty sobie odpuściłem.