Wpis z mikrobloga

@BongoBong: @Brzytwa_Ockhama: hehe patrzcie jaki debil! Nie wie rzeczy które mu się do niczego nie przydadzą!
Dobra panowie, to ja teraz was poproszę o podanie:
-przypadłości genetyczne Karola II Habsburga
-imię rzekomo ocalałej córki cara Mikołaja II Romanowa
-imiona i rody władców Prus, Austrii i Rosji podczas rozbiorów Polski

Oczywiście bez korzystania z google, wikipedii itp.
To są dosłownie bardzo łatwe pytania, więc tym bardziej takie bystrzaki nie powinny mieć
@Primbledon:

1. Moja wypowiedź pojawiła się tu w reakcji na wypowiedź @Brzytwa_Ockhama , w której zakpił, dość pogardliwie wypowiedział się o poziomie wiedzy @Aeternae . Moją intencją było wskazanie, że tego typu braki wiedzy są powszechne. Z jednej strony wiedza na ten temat nie leży gdzieś wysoko, to nie są jakieś meandy historii, z drugiej powszechna jest niewiedza w tym temacie.
2. Dlaczego tak się dzieje? Pewnie dlatego, że historia pełna
@Brzytwa_Ockhama: Niestety nie przypomnę sobie nazwisk tych przemiłych pań, trochę lat minęło ;) Ale za to jakbyś zapytał jak oceniam rozwój cywilizacji Mezopotamii to mógłbym wygłosić elaborat!
@BongoBong Nie czuję się źle z powodu tego, że nie znam na pamięć koneksji rodzinnych władców Polski. Ba, nawet myślę, że to dobrze, bo mogę zachować dużo pamięci operacyjnej, żeby zapamiętywać rzeczy, które są mi rzeczywiście potrzebne, na przykład szlaki biochemiczne metabolizmu bilirubiny ;)