Wpis z mikrobloga

Mirki! Na początek powiem że żyjemy, wróciliśmy bezpiecznie i nic nam nie jest. Tak naprawde nic wielkiego sie nie stało, choćby nie wiem co mówił DM. Nie wiem ilu z Was było w sytuacji zagrożenia/potencjalnej walki. Nie jestem jakimś kotem, wielkim wojownikiem i w całej tej sytuacji najważniejsze było bezpieczeństwo dziewczyn. Kiedy DM udał wielkie wzburzenie i odbiegł od kompa poszedł do kuchnii i zaczą swoją "przepychanke" (wiecie jak to wyglada jak np. Z Radkiem). Kiedy wyjaśniałem temat z DM Arsen uderzył mnie z niemca od tyłu i tym jedynym ciosem w całym zamieszaniu rozciął mi skóre nad łukiem brwiowym, po czym doskoczył Jachimek, a DM uciekł do pokoju. Po ogarnięciu sytuacji była szybka kalkulacja, że sam nie mam szans z 3 typami więc wolałem uniknąć walki i odpuścić jakąkolwiek walkę, zabierając dziewczyny i siebie bezpiecznie do domu. Tyle było z całego "#!$%@?" o którym mówił DM per MY gdzie w rzeczywistości wykorzystał Arsena, a w całej awanturze padł jeden cios. Tutaj przechodzimy do innej kwestii czyli Arsena i policji. Wiem, że wielu z Was uzna to za błąd ale nie będzie żadnych zeznań i żadnen sprawy. Za jeden cios posyłać chłopaka pod cele nie ma sensu, zwłaszcza, że został zmanipulowany, a kto nigdy nikogo nie uderzył niech puerwszy rzuci kamieniem. Nie wien czy to ktoś z Was czy policja oglądała streama ale interwencja była i powiedziałem, że sie przewróciłem z pobudek jak wyżej. Po wszystkim wróciliśmy do domu. Teraz czas na część 3 czyli przyjazd na U2. Dziewczyny jak to dziewczyny - atencja mu się zgadzać :). Nie jestem fanem DM ale myślałem, że to poprostu zagubiony chłopak z ciężkiego domu, więc pojechałem z nimi, pogadać ze wszystkimi uczestnikami streama bo kamera jedno, a prawdziwe życie drugie. Prywatnie poza streamem DM był naparwde wporządku, tylko na streamie nakręca różne tematy - która twarz jest prawdziwa niech sam sobie odpowie. Nie podobał mu się moje poglądy na temat Jacy i jego rzucenia pracy więc szukał pretekstu żeby mnie wyrzucić no i znalazł. Pani Gosia ma momenty na streamie gdzie ma sie jej dość i sam o tym doakonale wie (nie siadasz #!$%@? na jej fotel) więc jego reakcja nie był naturalna i dobrze o tym wie. Poza streamem da się normalnie pogadać z Gosią i Jackiem, wbrew pozorom z Jachimkiem również. Kamera zmienia wszystko a DM już dawno odleciał. Jeśli będzie to czytał to mam nadzieje, że będzie mu wstyd za to co zrobił Arsenowi z jego podżeganiem, bo przez własne ego mógł posłać chłopaka do więzienia gdybym był wrednym #!$%@?. Kończąc, dzięki Mirki za wszystko co zrobiliście/napisaliście, naprawde nic mi nie jest, nie szukam atencji, nie jest mi ona potrzebna. W zasadzie nie mam nic więcej do dodania, każdy oceni to po swojemu, według własnego sumienia. Aaaa bo bym zapomniał, nie słyszałem tekstów DM odnośnie moje dziewczyny na żywo, a wiecie sami jak na streamach potrafią lecieć zarzudki, pytałem DM czy taj było i się wyparł. Dzięki wszystkim którzy chcieli się przebić z tym tematem!.

Pamiętajcie... Tylko Dawid Łysy Łoboda! :) wesołego nowego roku!
#danielmagical
  • 1