Wpis z mikrobloga

@Stanley89:

CrushTheStreet - ekonomia/złoto/kruszce/waluty i krypto w rozmowach z ekspertami, kanał, który polecam najbardziej ze wszystkich

Tone Vays - ziomek, który robi fajne dyskusje na temat gorących tematów ze świata BTC

The Cryptoverse - dzienna analiza rynku i 2-3 news'ów ze świata krypto i opinia na ich temat

BitcoinMeister - codzienna dawka newsów i opinia o nich z perspektywy gościa szerzącego Bitcoin'a

Dash - Digital Cash - głównie o Dash'u, ale
@Stanley89: phil konieczny, mateusz szaton. ten drugi szczegolnie polecam dla poczatkujacych, pod warunkiem ze chcesz tradowac, nie holdowac. ale ogolnie czytaj i ogladaj co ci w lapy wpadnie, raczej zaden taki material nie powinien ci zaszkodzic, jesli myslisz do tego wlasna glowka;)
@KingBak: @Stanley89:

Bitcoin: A Peer-to-Peer Electronic Cash System - dokument stworzony przez Satoshi Nakamoto (anonimowego twórcę Bicoin'a). W dokumencie znajdziecie wiele informacji na tematy takie jak: co to blockchain, jak tworzone są nowe bloki, gdzie są przechowywane i jak informacje o wszystkich transakcjach. Uważam, że każdy entuzjasta/inwestor/osoba chcąca zacząć przygodę z kryptowalutą powinna zagłębić się w jego lekturę.
@Stanley89: wzajemnie mirku:) no i wysokich wzrostow. ale zapomnialem jeszcze dodac, ze jesli masz zamiar jako taktyke obrac hodl (czyli kupujesz jakies krypto i masz zamiar je trzymac dluzszy czas, czekajac na zadowalajacy przychod) to wsytarczy jak poczytasz o roznych kryptowalutach i wybierzesz sobie jakies ktore wg ciebie wydaja sie perspektywiczne. tutaj z pomoca rowniez moga ci przyjsc vlogi phila koniecznego, ktory czasami dokladnie analizuje niektore coiny. ale takich vlogow w
@KingBak skłaniam się raczej przy holdzie. Wolę chłodne analizy i wolniejszy zysk. Ale niewykluczone, że po poznaniu tematu nie będę się starał innych rozwiązań poszukiwać. To zależy jak dźwignie temat mój rozum. Holding wydaje się bezpieczniejszym sposobem
@Stanley89: wiesz, roznie do tego tematu mozna podchodzic. holdujac danego coina, musisz bezgranicznie ufac w to ze nic zlego sie z nim nie stanie i bedzie caly czas rosl. trzeba miec silna psychike, jesli zainwestowales np grube siano w btc i widzisz ze w przeciagu paru dni jego cena spada o kilka tysiecy dolarow, jakt to mialo miejsce niedawno. jesli spanikujesz bo nie jestes w stu procentach przekonany ze slynna banka
@KingBak dzięki za wyczerpująca odpowiedz i zobrazowanie tematu. Na razie poobserwuje rynek i poczytam na ten temat żeby zminimalizować straty początkującego. Chłodna głowa jest (pokerzysta here ;)) pewnie zaliczę kilka potknięć zanim znajdę dla siebie jakaś odpowiednia drogę. Inwestować raczej wielkich pieniędzy nie będę.
Mam znajomego tradera i on mi ten temat podrzucił. Widziałem z jakim zapałem k tym opowiada i chociaż z dystansem do tego podchodzę to temat wydaje się interesujący.