Wpis z mikrobloga

@Kalesonek: Już wyszli na frajerów. Tucznik najpierw dobierał się do szmaciury, jej to widocznie się podobało, no bo przecież atencja się zgadzała - reakcji brak, ubliżał jej - ta się cieszy dalej a ze strony maciusia reakcji brak po raz kolejny. Ostatecznie kończy dostając w #!$%@?ę od arseniusza, na miejsce przyjeżdża policja - maciuś mówi, że się potknął. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kalesonek godności to by nie miał gdyby sie #!$%@?ł na Arsena

A takim psem jest Danielek bo tak to mowi ze Arsen to jego wspólas a jak wisiał mu dziś przypał nad głową to mówił że nic nie robił i tylko Arsen by miał przypał #!$%@? rura
  • Odpowiedz
@Kalesonek: jakie pojęcia mylę, przygłupie? gość obraża matkę typa, potem jedzie do niego ze swoją dziewczyną w sylwestra (sic!), pije jego wódkę, a jak dostanie w #!$%@?ę to jeszcze na policję ma iść? i ty coś o godności #!$%@?? xD obawiam się, że jesteś taką samą #!$%@?ą jak losmarianos, więc nie mamy o czym gadać.
  • Odpowiedz
@HALME: Gdzie obrazal jego matke ? xddd widze ze jestes tepy jak strzala i lykasz wszystko co mowi gruby; ] Pokaz mi gdzie obrazal matke od #!$%@? i szmat xd ? no ale nawet gdyby ja obrazal skoro dla ciebie obraza jest rownomiernia do pobicia to ja nie mam pytan, btw usun konto przyglupie.
  • Odpowiedz