Wpis z mikrobloga

Dobra, do rzeczy, co niektórzy tutaj to jakieś kompletne ameby umysłowe i patostreamy wam wypaliły chyba resztki szarych komórek. Żeby była jasność - gardzę zarówno Tucznikiem, jak i Byskrzatem, co jest udokumentowane na Wykopie rzetelnie, obaj są dla mnie po prostu podludźmi i nimi gardzę. Jednak tutaj muszę stanąć po stronie Tucznika. Akurat mam pewien ogląd na to, bo oglądałem Byskrzata na początku, głównie dla Tajfuna, więc wiem co nieco. Wyobraźcie sobie, że tworzycie coś unikatowego, co zrobił Tucznik (nie chodzi o to, że patent itd.) Ogląda go po drugiej stronie monitora jakiś przegryw życiowy w podrzędnej wiosce i nie ma co zrobić ze swoim życiem (to także udokumentowane, wasz karzeł ze Strzegomian próbował robić jakieś lewe interesy, oszukując ludzi na kilka złotówek - bezskutecznie). Tenże młody żulik sprzed monitora postanowił wziąć do "spółki" swojego wujka - również menela, i to już takiego zaawansowanego. Skopiował od Tucznika wszystko - nawet podkłady muzyczne itd. Nie wkurzalibyście się na miejscu Tucznika? Ja tak.

Już pomijam, że karzełkowatemu wojownikowi ze Strzegomian wolno wszystko, natomiast Tucznik non stop obrywa za byle pierdołę. Już sobie wyobrażam tę burzę w internecie, gdyby Tucznik zaczął bić swoich widzów - szczególnie tutaj.

PS. Byskrzat mówił, że wywalili go z Amazona po 4 dniach pracy - wypełniał 40% norm. Gość kompletnie bez żadnych perspektyw na życie, dlatego wystawia pysk na pośmiewisko w internecie za kilka tysięcy.

#bystrzaktv #patostreamy #danielmagical
  • 17
@bezzebnywampir: Oczywiste. Przecież on mówił nawet kiedyś, że próbował działać sam (chyba jakieś Omegle itd.), ale widział, że gówno z tego będzie. Gość kompletnie bez charyzmy i mózgu. Ale patologia ma dzisiaj swoją niszę i tam po prostu każdy może zarobić.

@grucki: Wiadomo. Ale jakimi cymbałami muszą być ludzie płacący szczególnie karłowi, to już jest wyższy poziom jazdy. :)
@Kalesonek: Gościu, nie ośmieszaj się. Tamten widz mu nic nie zrobił, oprócz lizania dupy karłowi. Gdzie ty masz mózg, że usprawiedliwiasz takie zachowanie i taką, ekhem, "szczerość"? Zdajesz sobie sprawę, że Byskrzat wypił 5 browarów i to mu dodało tak tej wiejskiej pewności siebie w świecących, zapierdziałych dresach Adidasa?
@Grbmytu: Osmieszac sie pod jakim wzgledem co ty pierdzielisz ? Nie usprawiedliwiam go lecz tylko porownalem jak to wyglada u niego a jak u grubego, skoro obaj maja widownie to znaczy ze nikomu to nie przeszkadza jak sie odnosza;] A co do obrazania widzow, to jest dobry patent na wieksza ilos sms ktore gimby wysylaja by obrazic go skoro on ich wyzywa ;] taki showbiznes kazdy orze jak moze by sie
@Grbmytu: Chociaż nigdy nie donejtowałem żadnego jupitera to jednak wolałbym wysłać 3 zł karłowi, niż takiemu magicalowi. Ten pierwszy nie skipuje donejtów (chyba że jest #!$%@?, albo treść donejta to jakieś konie mechaniczne). Bystrzak ma jednak większy szacunek do pieniędzy widza, niż grubas.
@polaczyna: Ja nie wysłałbym żadnemu. I w ogóle co to za "argumenty" od czapy, jeśli tak to można nazwać? Co mnie obchodzą jakieś donejty wysyłane patusom i czy szacowny patus je łaskawie wysłucha czy nie? Sorry, ale nie mam takiej potrzeby.

PS. On się przyznawał? Kiedy? Jak ja pamiętam, to zawsze był wielce obruszony, jak ktoś go nazywał kopią Tucznika.

Będę powtarzał do skutku - ten Byskrzat to jeszcze większy śmieć
@polaczyna: "Kariery", lol. No to rzeczywiście kariera. Strzegomiański Lewandowski czy tam Brad Pitt. :D Choć w sumie porównanie do aktora jest dobre w przypadku 160-centymetrowego wojownika ze Strzegomian, bo nie wiem, czy wiesz, ale twój idol w czasach, gdy miał 200 widzów i przytrafiło mu się 400 widzów, to próbował ich utrzymywać przez ustawione i sztucznie podkręcane "dymy".

Teraz z tego co kojarzę też kopiuje. Niedawno był czas, że Walikonix golił
@Grbmytu: Wcale go nie rozpatruje w innych kategoriach niż patologia na żywo. Oglądam tylko i wyłącznie dla dymów typu bicie się pufami po łbie czy wyjaśniania atencyjnych widzów przez owego #!$%@? karła. Dodatkowo smaczku napędzają donejty prowokujące Tajfuna. To chyba lepsza alternatywa, niż grubas gnijący wiecznie na kanapie z ego godnym instagramowych księżniczek. Żeby była jasność, głębszych aspektów niż rozrywka w PATOSTREAMACH nie szukam.