Wpis z mikrobloga

#fut
Człowiek kupił za ciężko zarobione pieniądze paczkę kart - jakaś świąteczna edycja za 15tysiecy moment. W środku jedna wielka lipa, jak sprzedam kilka kart i zarobię 5tys to będzie dobrze. Ostatni raz kupuje paczkę od nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 24
@tomala92: To sbc rób przede wszystkim i zainteresuj się handlem. Też jak zaczynałem to #!$%@?łem dobre 200k na paczki, i #!$%@? trafiłem ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale powiedziałem sobie dość, od kilku miesięcy żadnej paczki nie kupiłem, tylko handel i inwestycja w własny skład - i właśnie dzisiaj się ogarnąłem, że mój skład jest wart ok 1kk ( ͡º ͜ʖ͡º)
@robertx
Na handel trzeba mieć dużo czasu, żeby licytować karty a później handlować.
Sbc to jest to granie z kompem? W sumie grałem kilka spotkań ale budzi mnie gra przeciwko komputerowi. Z tego są naprawdę fajne nagrody?
@tomala92: Nie nie, sbc to squad building challenge. Masz zbudować skład o określonych parametrach, np tylko z jednej narodowości ale dwóch lub więcej lig, itp. Takie łamigłówki trochę, za wykonanie których dostajesz paczki. Na początku warto zrobić hybrydy lig i narodów (tak się nazywają), zrobienie ich wychodzi dość tanio, a paczki dostajesz konkretne.
Też nie lubię grać z komputerem ala jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, to zagraj kilka meczy w trybie
@tomala92: Aa, i na handel wcale nie trzeba mieć super dużo czasu - ja sprawdzam aukcje 4-5x dziennie na telefonie, zajmuje mi to 2-3min za każdym razem, i dziennie jestem 20-30k na plus. Szału nie ma, ale zawsze to coś
@tomala92: Podpowiem Ci, żebyś sobie ogarnął dosłownie kilku piłkarzy, którzy są w miarę popularni (grając online szybko się zorientujesz które mordy widzisz w co drugim zespole ( ͡º ͜ʖ͡º) Sprawdzasz ich ceny, i dość często można trafić na takich zawodników wystawionych 2-3k taniej, bo ktoś szybko potrzebuje kasy - wtedy kupujesz i wystawiasz od razu drożej. Też ciekawa zależność która zauważyłem, warto kupować rano (tak do
@robertx: dziwne masz spostrzeżenia bo zazwyczaj nad ranem opylam najwiecej kart po wyższej cenie a wieczorem handel ni #!$%@? nie idzie i ceny lecą na łeb, co zreszta futbin potwierdza
@Apacz449: Dwa dni temu rano cena Bakayoko na Shadow była 5-6 tys. Kupiłem ile tylko ich było wystawionych - wieczorem zeszły bez najmniejszego problemu po 8500. Często widuję taką sytuację.
Tak samo przeglądając inne karty, najwięcej okazji znajduje przy porannej kupie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Apacz449: Odblokuj pw :)

@tomala92: Ja bramkarzy nawet nie dotykam, każdy sobie kupi jednego, góra dwóch i starczy mu do końca gry - a w środku pola czy w ataku ludzie lubią eksperymentować, to i piłkarzy łatwiej sprzedać