Wpis z mikrobloga

Tyle marzen tyle obietnic. Tak wiem ze to alpha i do tego na konsole.

Kupiłem na xboxe one x myslac ze no slabo chodzi no to nie komputer ale no nie ma tragedii xD Jak bardzo sie myliłem. 20fps i to nie stałe,renderujace sie budynki i akcje typu gdzies biegne po wolnym polu a nagle sie budynek pojawia,slyszalem ze na xboxe one chodzi jescze gorzej bo 15fpsów. Boli mnie ze nie mam kompa zeby w to grac na prawilnych 60fps xD ale przeciez nie bede wyplaty wydawal zeby w jedna gre pograc ehh przez chwile myslałem jak sie pobierała ze złapałem boga za nogi a okazało sie ze złapałem #!$%@? za jajka ;/

#pubg #xboxone
  • 19
Dałem sie wyruchac


@marihlana123: tak, ale nie dlatego że konsola jest słaba, tylko ty nie masz mózgu. Nie wiem, czy zauważyłeś, ale obniżenie wydajności na One X jest celowym zabiegiem dewelopera, zrobili to z premedytacją. By wyrównać szanse i żeby ci na starszej wersji konsoli nie mieli gorzej. Gra na One X jest uruchamiana w 4K, gdzie PUBG nawet nie ma takich tekstur. Gdyby był wybór 1080p, to spokojnie byłoby dużo
@marihlana123: Co ty pieprzysz lol. Na swoim xox scianalo tylko kiedy jechałem pojazdem. Wszystko co wymieniłeś sie nie zdarza (tekstury sie nie doładowują tylko na xo) a framerate jest leprzy na orginalnym xboxie.